1421
1411

با این حساب فک کنم از اقایون بپرسی بهتر باشه

نی نی سایتی های عزیز فمنیسم فحش نیست . یه جنبشه یه ایدئولوژیه که هدف اصلیش حقوق برابره تو همه ی زمینه ها.    جالبه بدونید که فمنیستا ادم خوار نیستند ادمایی هستند  معتقد به حقوق برابر مستقل از جنسیت  .فمنیستا مرد ستیز نیستند قرار نیست مردا رو بندازن تو حوضچه ی اسید یا تو غذاشون مرگ موش بریزند.یا مقطوع النسلشون کنند.  پس لطفا تو یه سایت از واژه ی فمنیسیت به جای مرد ستیز استفاده نکنید .با تچکر                                                                                           پ.ن اولندش: محض رضای خدا!!!!!روشن فکری فحشه؟؟؟؟                                        پ.ن دومندش:فازتون چیه میگین ریپلای نکن؟ (به جز تو مسائل اعتقادی) تبادل نظر اسمش روشه یعنی من یه چیزی میگم تو یه چیزی و به نتیجه میرسیم یا نمیرسیم!اگه باهاش مشکل داری خب برو تو اتاقت با دیوار حرف بزن من امتحان کردم ریپلای نمیکنه!!!!!!! :/                             

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1401

حالا هرجی. یعتی تو منتظری ببینی مردا چه شغلی دوس دارن بری اون شغل؟ عزیزم هیجکدوم برو جراحی زیبایی😂

فقط 43 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر رسیدن ب یه هدفه 😊💪💪
اخه خیلیام هستن میگن معلما چون محیط کارشون خوبه سالمه جوون ترمیمونن والا 

اصلا اینجوری نیست هیچ معلم زن و مردی جوون نمیمونه مطمئن باش

لطفا پیدام کن(t_tahmine) ... من پسرم و این کاربری خواهرمه ک یمدت نیست
1447
آخه میگن بری دبیرا رو روهوا میگیرن.. والا چی بگن..

اصلا اینجوری نیست کی گفته ؟اونایی به خاطر دبیری بیان گدا و گشنن والا

چرا اینومیگید؟

بابام معلمه داییم  و زن داییم و اینکه کل معلمام مریض شدن و درگیرن فرهنگی زیاد داریم

1391
ازحقوقشون راضی نیستن؟زن داییتون از محیط کارش راضیه

خیییلی کم نسبت به حرصی که میخورن و زحمتشون هیچه هیچ

آخه میگن بری دبیرا رو روهوا میگیرن.. والا چی بگن..

اخه این چه حرفیه!

شما تمام ایندتو میخوای فدای علاقه ی احتمالی همسرت به شغل معلمی بکنی؟

تازه سوای اینکه این مطلبی که میگین درست باشه و لفظ "گرفتن" هم انتخاب مناسبی نبود . کلمات بهاری هم هست. 

اما به عنوان کسی که مادرش فرهنگیه بهت میگم که شغل خیلی اسونیم نیست. 

نی نی سایتی های عزیز فمنیسم فحش نیست . یه جنبشه یه ایدئولوژیه که هدف اصلیش حقوق برابره تو همه ی زمینه ها.    جالبه بدونید که فمنیستا ادم خوار نیستند ادمایی هستند  معتقد به حقوق برابر مستقل از جنسیت  .فمنیستا مرد ستیز نیستند قرار نیست مردا رو بندازن تو حوضچه ی اسید یا تو غذاشون مرگ موش بریزند.یا مقطوع النسلشون کنند.  پس لطفا تو یه سایت از واژه ی فمنیسیت به جای مرد ستیز استفاده نکنید .با تچکر                                                                                           پ.ن اولندش: محض رضای خدا!!!!!روشن فکری فحشه؟؟؟؟                                        پ.ن دومندش:فازتون چیه میگین ریپلای نکن؟ (به جز تو مسائل اعتقادی) تبادل نظر اسمش روشه یعنی من یه چیزی میگم تو یه چیزی و به نتیجه میرسیم یا نمیرسیم!اگه باهاش مشکل داری خب برو تو اتاقت با دیوار حرف بزن من امتحان کردم ریپلای نمیکنه!!!!!!! :/                             
حالا هرجی. یعتی تو منتظری ببینی مردا چه شغلی دوس دارن بری اون شغل؟ عزیزم هیجکدوم برو جراحی زیبایی😂

اگه قراره یه زمان حقوق منو کلا یاقسمتی شوبگیره تصمیمم اینه شغل راحت انتخاب کنم که حسرت نخورم

اخه این چه حرفیه! شما تمام ایندتو میخوای فدای علاقه ی احتمالی همسرت به شغل معلمی بکنی؟ تازه سوای ا ...

میخوام واسه دندون پزشکی بخونم.امسال دبیری هم میارم.بینش موندم

خیییلی کم نسبت به حرصی که میخورن و زحمتشون هیچه هیچ

میخوام پشت کنکوربمونم واسه دندون پزشکی.ازطرفی امسال هر پیراپزشکی ودبیری ومیارم.کع دبیری رو دوست داشم.مدام بهم میگن بری دبیری راحت زندگیتو شروع میکنی.جلومیوفتی 

1331