2737
2734
عنوان

لتروزول در بارداری(تورو خدا بیاید)

1229 بازدید | 15 پست

بچه ها تورو خدا کمک کنید.کسی بوده توو دوران بارداری لتروزول خورده باشه؟من نمیدونستم باردارم و این قرصو خوردم زیاد هم بوده ۸ تا.روزی دو تا.کسی مورد مشابهی داشته؟تازه فهمیدم باردارم چون خونریزیم مثل همیشه نبود،فکر کردم پریودم ولی نبودم.

دارم میمیرم از نگرانی.یعنی چی میشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هیچ علائم حاملگی ای نداشتم،قرار بود آی یو آی کنم.هفته ۶ هستم

آخخخخ عزیزم خداروشکر.خیلیا رو دیدم ماه بعدش میخواستن اقدامات ازمایشگاهی داشته باشن ولی طبیعی باردار شدن.مبارکت باشه

2738
هیچ علائم حاملگی ای نداشتم،قرار بود آی یو آی کنم.هفته ۶ هستم

یه سوال دارم.منم ماه قبل ک پری شدم یکم عجیب بود.روز سوم لتروزول شروع کردم ک فرداش دیگه کلا پری قطع شد تا چندروز بعد لکه دیدم و تمام.گفتن بخاطر مصرف لتروزوله..۳تا۷ لتروزول رو خوردم ولی.الانم یه هفته دیگه موعدمه.ممکنه از ماه قبل باردار باشم؟

یه سوال دارم.منم ماه قبل ک پری شدم یکم عجیب بود.روز سوم لتروزول شروع کردم ک فرداش دیگه کلا پری قطع ش ...

نمیدونم بیبی چک بزن،ولی لتروزول مصرفش ممنوعه.میتوننه اثرات بد روی جنین بذاره.دیگه همیشه قبل از مصرفش مطمئن شو باردار نیستی.

دارم از نگرانی میمیرم.سه ماهه اول میگن خیلی مهمه که

احساس میکنم منم همچین خطایی کردم، من دقیقا روزی که باید پریود میشدم لک قهوه ای داشتم بعدش یه روز خونریزی فقط وقتی دستشویی میرفتم بعدشم تموم شد 

روز سه تا هفت پری یه بسته لترو خوردم الان یجوریم حس میکنم باردارم جرات هم ندارم بیبی بزنم

شما خونریزیت چطور بود؟؟

شب های قدر  امام علی رو واسطه کردم و از خدا خواستمت 🥰 خدا هم به حرمت امام علی ، عید غدیر تورو توو دلم گذاشت😍😍
احساس میکنم منم همچین خطایی کردم، من دقیقا روزی که باید پریود میشدم لک قهوه ای داشتم بعدش یه روز خون ...

برای من خونریزی نبود لکه بود ولی خیلی زیاد بود.در واقع خون تیره بود

2706