2733
2734

شاید خدا از زبون یکیمون شنید و روا کرد

اول خودم برا خانومایی ک بچه میخوان از خدا میخوام سال دیگه این موقع دامنشون رو سبز کنه 

برا مجردا مرد متهد و بااخلاق 

برا مریضا شفا 

و دراخر برا همه سلامتی و خوشبختی

منم ارزوی سلامتی برای همه 

و بچه سالم صالح اول به بقیه بعد به من بده که خیلی دلتنگ دستای کوچیکش هستم 

خدایا شکرت که پسرمو صحیح و سالم بهم دادی  ممنون خداجون الحمدالله رب العالمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاالله تو این شب عزیز خدا دامن همه منتظرا سبز کن بهشون نی نی سالم و صالح عطا کن الخصوص خودم الهی آمین

برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان خواهش میکنم صلوات بفرستید.برای حاجت دل منم دعا کنید‌.الهی آمین
2731
2738

من الان باردارم از خدا ميخوام الهي بحق پهلوي شكسته فاطمه زهرا دامن همه منتظراي عالما سبز كنه تن سالم و دل خوش به همه بده،خودمم يمشكلي دارم كه دعا ميكنم الهي بحق همين شب عزيز حتي كافر و يهودييم از اينجور مشكلات تو زندگيشون نداشته باشن واسه منم دعا كنين كه شوهرم دوباره تو روم نگاه كنه باهام حرف بزنه خيلي سخته خيلي الهي هيچ كس تو دنيا اينا تجربه نكنه شمارابخدا واسم دعا كنيد 

بچه ها من ساداتم هفته بعد عید ماست

ب جدت قسم دعا کن برامون خدا بهمون نظری بندازه اولاد سالم و صالح بده

برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان خواهش میکنم صلوات بفرستید.برای حاجت دل منم دعا کنید‌.الهی آمین
من الان باردارم از خدا ميخوام الهي بحق پهلوي شكسته فاطمه زهرا دامن همه منتظراي عالما سبز كنه تن سالم ...

خدا  بحق این شب عزیز بحق دل شکسته حضرت زینب بحق ابروی زهرا بحق صاحب زمانم مشکلت برطرف بشه

خدا  بحق این شب عزیز بحق دل شکسته حضرت زینب بحق ابروی زهرا بحق صاحب زمانم مشکلت برطرف بشه

الهي آمين شما بادل پاكت از خدا واسم بخواه آشوبم خداآرامشما بهم برگردونه خيلي سخته خيلي،الهي هرچي از خدزميخواي بهت بده

الهي آمين شما بادل پاكت از خدا واسم بخواه آشوبم خداآرامشما بهم برگردونه خيلي سخته خيلي،الهي هرچي از ...

ممنونم عزیزم.سوره مزمل بخون خیلی خوبه یا چهله شو بگیر تو اینتزنت سرچ کن میبینی عزیزم چقد مفیده

ممنونم عزیزم.سوره مزمل بخون خیلی خوبه یا چهله شو بگیر تو اینتزنت سرچ کن میبینی عزیزم چقد مفیده

آخ انقد چله ورداشتم هر روز كلي ذكر و قران ميخونم باز اروم نميشم دارم ميتركم از درون شماواسم دعاكن منم از خداميخوام هرچي تودلته بهت بده الهي بحق امام حسين

2706