2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به جای نظر خواهی تو نی نی سایت بهتره از پدر و مادر و دبیرات   مشورت بگیری اینجا برای دختر 15سال ...

فک کردی نی نی سایتیا چند سالشونه 

روز اعلام نتایج نبودی ک همه تاپیک رتبه زده بودن خیلیاشونم سال بعد کنکور داشتن😂😂😂

2728
به جای نظر خواهی تو نی نی سایت بهتره از پدر و مادر و دبیرات   مشورت بگیری اینجا برای دختر 15سال ...

من اینجارو برای خواهرم تو گوشیم دارم بیشتر که بیست سال بزرگتره و بچه داره 

ولی نظرسنجیاشو دوست دارم خودم چون اینجا همه به هم اهمییت میدن🌷

از پدر و مادر و دبیرامم مشورت گرفتم چندتا از دبیرا میگن نمونه بقیه میگن تیزهوشان

فک کردی نی نی سایتیا چند سالشونه  روز اعلام نتایج نبودی ک همه تاپیک رتبه زده بودن خیلیاشونم سا ...

کاملا درست میگی  کاش دوستان جواب همچین تاپیک هایی رو بعنوان راهنمایی نمی دادن  فکر نمیکنم هیچکدوم دلمون بخاد دخترمون تو همچین سایتی که مطالبش خاص بزرگساله نظر خواهی کنه

ازمون نمونه و تیزهوشان یکیه یا جداس؟

نمونه از امسال برداشته شده، نمونه ها شدن مدارس هیات امنایی، ثبت نامشون با امتیازایی مثل رتبه های درسی و ورزشی و هنری و طرح جابر و...و در محدوده مدرسه بودن هست

نمونه از امسال برداشته شده، نمونه ها شدن مدارس هیات امنایی، ثبت نامشون با امتیازایی مثل رتبه های درس ...

دقیقااا،،،دیگه به درد نمیخوره

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
کاملا درست میگی  کاش دوستان جواب همچین تاپیک هایی رو بعنوان راهنمایی نمی دادن  فکر نمیکنم ...

عزیزم این ک سن ازدواج پایین اومده بی تاثیر نیست متاسفانه خیلیا تو سایت کم سنن ازدواج کردن یا حتی مادر شدن اطرافمم ک میبینم همینه متاسفانه 

صددرصد تیزهوشان.فقط عزیزم میشه بگی چه منابعی خوندی قبول شدی

من مدرسمم غیردولتی بود

فارسی طالب تبار مبتکران

فیزیک انتشارات واله تتا کتاب اول

ریاضی مبتکران سیامک انصاری

برا علوم خیلی سبز هم داشتم

دبیراهم جزوه می‌دادن البته

2706