2726

خب معلومه.. تیزهوشان... من خودمم فرزانگان خوندم

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

قبولیای رشته های خوب کنکور اکثرا تیزهوشان خوندن... در مقایسه با نمونه هم خیلی زیاده قبولیش

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
من کلا این چندروز به شدت گیج و سرددگمم

برو تیزهوشان اگه میخای موفق باشی... ولی اینم بگم خیلی سخته ها شرایطش... پدر آدمو در میارن... گاهی تو ی روز سه تا امتحان میدادیم... فیزیک ریاضی زیست 😣😣

ی مدرسه یالغوز میرفتم

نمونه دولتی بود😐

تو همون اصفهان

آخه نمونه ها ک کاری نمیکنن...من پیش دانشگاهیم صارمیه بودم. ده جلسه کلاس دیفرانسیل و فیزیک اضافه برامون گذاشتن همین.

معلومه برو تیزهوشان

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
اتفاقا دختر منم تیزهوشان قبول شده، چند روزه خونمون بحث که بنویسمش یا نه

به نظر من حتما بنویسید چون اگه قبول شده یعنی تواناییشم داره 

و اگه بخواد و اذیت بشه می‌تونه بیاد بیرون پس فرصتشو از دست نده💙

نمونه که دیگه واقعااا به درد نمیخوره برا پذیرشش دیگه ازمون نمیگیرن و پارتی بازی و سهمیه ای واینا قبول میکنن دیگه مثل قدیما نیست ،به نظرم تیزهوشان بهتره

بیشتر رتبه های برتر کنکور امسال تیزهوشانی بودن

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2706