1147
1341

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350
1307
من کلا این چندروز به شدت گیج و سرددگمم

برو تیزهوشان اگه میخای موفق باشی... ولی اینم بگم خیلی سخته ها شرایطش... پدر آدمو در میارن... گاهی تو ی روز سه تا امتحان میدادیم... فیزیک ریاضی زیست 😣😣

ی مدرسه یالغوز میرفتم

نمونه دولتی بود😐

تو همون اصفهان

آخه نمونه ها ک کاری نمیکنن...من پیش دانشگاهیم صارمیه بودم. ده جلسه کلاس دیفرانسیل و فیزیک اضافه برامون گذاشتن همین.

معلومه برو تیزهوشان

من اینجوری ام. هرکس تاپیک الکی بزنه میرم تو تاپیک و ازش میپرسم هدفت چیه از این کار. همینم هستم ک هستم. تا شما باشی ب این درک برسی ک برا مجلس ختم دختر خاله عمه مادرت خودت لباس انتخاب کنی. یا اگه برادر شوهر دختر عمه ات ی مشکل ساده داره براش تاپیک نزنی. یعنی ممکنه ب این درک برسیم ی روزی؟
اتفاقا دختر منم تیزهوشان قبول شده، چند روزه خونمون بحث که بنویسمش یا نه

به نظر من حتما بنویسید چون اگه قبول شده یعنی تواناییشم داره 

و اگه بخواد و اذیت بشه می‌تونه بیاد بیرون پس فرصتشو از دست نده💙

نمونه که دیگه واقعااا به درد نمیخوره برا پذیرشش دیگه ازمون نمیگیرن و پارتی بازی و سهمیه ای واینا قبول میکنن دیگه مثل قدیما نیست ،به نظرم تیزهوشان بهتره

بیشتر رتبه های برتر کنکور امسال تیزهوشانی بودن

به دشمنان علیتابه حشر لعنت باد❄علیوآل علیرا ز جان ودل صلوات💖
1226
به جای نظر خواهی تو نی نی سایت بهتره از پدر و مادر و دبیرات   مشورت بگیری اینجا برای دختر 15سال ...

فک کردی نی نی سایتیا چند سالشونه 

روز اعلام نتایج نبودی ک همه تاپیک رتبه زده بودن خیلیاشونم سال بعد کنکور داشتن😂😂😂

به جای نظر خواهی تو نی نی سایت بهتره از پدر و مادر و دبیرات   مشورت بگیری اینجا برای دختر 15سال ...

من اینجارو برای خواهرم تو گوشیم دارم بیشتر که بیست سال بزرگتره و بچه داره 

ولی نظرسنجیاشو دوست دارم خودم چون اینجا همه به هم اهمییت میدن🌷

از پدر و مادر و دبیرامم مشورت گرفتم چندتا از دبیرا میگن نمونه بقیه میگن تیزهوشان

1346