1345
1341

خانوما با هزار بدبختی و قرض و وام پولمون شده ۱۵۰میلیون،

میخوام یه خونه تو کرج بگیرم اما با این‌مبلغ خونه تو کوچه بن‌بست گیرم میاد چکار کنم؟؟

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1350

خونه بگیر یا زمین

ولی خونه بهتره 

میتونی سرمایه گذاری کنی تو بورس و اینا ولی خب باید بلد باشی

نامزد من کلاساشو رفته تا حرفه ای شد

کانال روانشناسی و مشاوره ما که براتون کلی مطلب جذاب و کاربردی داره: [email protected]💗💗 اینجانب٬ روانشناس اگه خدا بخواد😇 همون glisten سابق

همينو بخر فعلا تا از دستت نپريده

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        انگليسي ها ضرب المثلي دارند كه در آن مي گويند:               كسي كه فقط لندن را ديده باشد،لندن را هم نمي شناسد؛بايد پاريس،رم و برلين را هم ببيني تا بگويي لندن شهر خوبيست يا نه!                                                                        تك منبعي بودن انسان را متعصب و خشك بار مي آورد و عمق فهم را به طرز عجيبي كاهش مي دهد   ..
1376
1226
خخخخخ چشم عزیزم شماره بده بفرستم برات کلیه هام رو‌ گرو گذاشتم تا این یه قرون رو جمع کردم😂😂😂

ماهم صد داریم میزاریم روش خونه می‌خریم باهم خوبوخوش زندگی می‌کنیم 😂

گناه کسی را پیش کسی دیگر نبرید، شاید خدایش بخشیده باشد.. لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم
خونه بگیر یا زمین ولی خونه بهتره  میتونی سرمایه گذاری کنی تو بورس و اینا ولی خب باید بلد باشی ...

پولم رو گذاشتم بانک ماهی یک و ششصد سود میده اما میترسم پولمو بانک‌بخوره

1364