1428
1389
عنوان

عروسی دعوتم اما موهام 😔😔😔

325 بازدید | 26 پست

بچه ها چهارشنبه عروسی دعوتم ولی چون باردارم موهام سه رنگ شده چه مدلی درست کنم که کمتر ضایع بودنش به چشم بیاد ، خودم نظرم این بود که براشینگ کنم حالا شما هم نظراتتونو بگید لطفا یا اگه تجربشو دارید

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1390
بدم میاد از پوستیژ ای هرچی موهای خودته درست کن دیگه نی نی داری همه میفهمن چرا ۳ رنگی خانوووووم

لعنت به این مویی که مش میکنی بعد مجبوری تند تند ریشه هاش و رنگ کنی بعدش هم که حامله بشی و موهای سیاه .....

1376

رنگی موی فیتو مناسب بارداری

ولی قیمتش یخورده بالاس

بانو جان اگه ورزش ميكنيد. اگه شب بيدار ميمونيد و درس ميخونيد اگه كار ميكنيد اگه از خانوادتون حمايت ميكنيد. اگه تلاش ميكنيد درست رفتار كنيد. اگه  تلاش ميكنيد مشكلي رو حل كنيد. و اگه......                                                        و كسي تا حالا ازتون تشكر نكرده،من ازتون تشكر ميكنم كه دنيا رو به جاي بهتري تبديل ميكنيد💜                     (من نظراتمو با گشاده رویی مینویسم اینکه شما روزی بدی داشتین یا اعصاب ندارین دلیل نمیشه با وقاحت تمام و تندخویی ریپلای کنید و بعد خوشحال باشین که اخیش تونستم یکیو بکوبونم تودیوار!!!کاری که تو دنیای واقعی جرئتشو ندارین😉)

سخت نگیر عزیزم بارداری همه درک میکنن

اگرم واقعا دوستش نداری بگو از موهای پشتت اگه روشنه ببافه بیاره جلوی موهات 

بافت رومی فک کنم بهش میگن

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
1418
1391