2726
عنوان

نداشتن علامت تو بارداری...خیلی نگرانم

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 37 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من الان ازسونومیام مشکوک به اپاندیس بودم یه ماهم هس اقدام کردم نه اماندیس بود نه بارداری اماتمام علایمشو دارم اصن نمیدونم چه مرگمه

زندگیم یه کوچولو میخاد که دلموبه زندگی نه...به دنیایی که زیادم خواستنی نیست گرم کنه

من بارداری اولیم که پوچ بود سینه هام شدید درد داشتن به علایم نیست عزیزم نگران نباش

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕

از الان استرس وارد کنی به خودت خوب نیس عزیزم توکل بخدا من خیلیارو دیدم علایم نداشتن تهوع خداروشکز نداری من 14 هفته تمام تهوع امونمو بریده چیه اخه

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...

منم نداشتم هیچی 

فقط هفته هشت خیلی تکرر ادرار داشتم هر ده دقیقه میرفتم دستشویی 

خدایا شکرت که پسرمو صحیح و سالم بهم دادی  ممنون خداجون الحمدالله رب العالمین 
یعنی هیچ هیچ نداشتی؟؟

واقعاهیچی،من دوقلوبارداربودم،وقراربودسزارین شم،روز زایمان دکترم پرسید،حالت خوبه مشکلی نداری؟گفتم نه فقط کمرم یه کم دردمیکنه،خیلی کم،گفت چطوری،گفتم مثل کمردرد عادت ماهیانه ولی خوب میشه،گفت چرازودترنگفتی،خوب دردزایمانه  

نگرانی نداره من خودم ازاول بارداری تاالان هیچ علائمی نداشتمووندارم

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم
نمیدونم گریه م گرفته هی میگم یعنی سالمه چی میشه سونو 

گلم سالمه نگرانی واسترس خوب نیس همه چیزوبسپاربه خدا 

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم
2706