1464
1411
عنوان

به بو حساس شدم بیبیچک منفیه😣

102 بازدید | 18 پست

الان یه هفتست به بو حساس شدم دلم بهم میریزه بو حس میکنم ولی وقتی ۵ روز به پریود بودم بیبی چک مدیکور منفی بود فک کنید غذا رو گازه یه باد میزنه بوشو حس میکنمو بدم میاد الان ۳ روز مونده امید داشته باشم

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

اره گلم انشالله که نی نی داری.منم تو اقدامم چند روز بود منم خیلی حساس شده بودم ولی خبری نبود و من فه ...

اخه تا این حد که بدت بیاد من اصلا حواسم نیست یدفعه بو میزنه به بینیم

1475
1449
😟😟پس امید نداشته باشم

امید داشته باش ولی دنبال این علائم نرو معمولا خانومای باردار از هفته ی هفت ب بعد ویار پیدا میکنن شایدم هفته های بالاتر ولی صبر کن تا پریودت حداقل دوروز ب تاخیر بیفته اگ همیشه منظمی

علف‌های نو رسته به جا نمی‌آورنددرختان کهن را...  
1476
امید داشته باش ولی دنبال این علائم نرو معمولا خانومای باردار از هفته ی هفت ب بعد ویار پیدا میکنن شای ...

اره سر دخترم تا وقتی دو ماهم نشده بود شروع نشده بود گفتم شاید ایندفعه فرق داشته باشه الان یکسال اقدامم😒😒

😟😟پس امید نداشته باشم

چراامیدنداشته باشی نگ پریودشدی امیدنداشته باشی به علایمم نروبزارازموعدت بگذره انشالله که مثبت میشه برات

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی نینیم صلوات بفرستین🙏🙏🙏🙏هرکی صلوات فرستادلایک کنه منم برای حاجت رواییش صلوات میفرستم
چراامیدنداشته باشی نگ پریودشدی امیدنداشته باشی به علایمم نروبزارازموعدت بگذره انشالله که مثبت میشه ب ...

سه روز مثل یه عمر میگذره اخه من سرکار میرم میخام اگه اتفاقی افتاده مواظب باشم اخه یبار سقط داشتم سر سهل انگاری