2703
2553
عنوان

خواهر ندارم میشه خواهرانه کمکم کنید راجع به بارداری..😔

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 86 پست
عزیزم با یه دکتر طب سنتی هم مشورت کن دوست من باردار نمیشد با همین دارو گیاهیا شد 

اخه کسی رو نمیشناسم تو این زمینه که واقعا خوب باشه.. پیش یکی دونفر رفتم فقط شروع کردن عرقیجاتو اینا نوشتن که انگار واسه سود خودشون بود فقط..

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
باز خداقل میتونستم بهش بگم دردمو.. خیلی درمونده شدم هسچی بدتر از نیست که دکترا بگن از دست ما دیگه کا ...

دکترا چه کاره ان که با این حرفشون نامید بشی امیدت به خدا باشه یه چیز نذر امام حسن مجتبی کن قربونش برم خیلی جواب میده

در کتابها بنویسید و در تاریخ ثبت کنید که ما در خواب بودیم که سردار رفت... ارام بخواب سردارشهید وقت بیداری ماست... فقط دلمان تنگ میشود....  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همسرت ازمایش  داده

بله مشکل از منه فقط تنبلی تخمدان دارم

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

طب سنتی رم امتحان کن 

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من
2720
اخه کسی رو نمیشناسم تو این زمینه که واقعا خوب باشه.. پیش یکی دونفر رفتم فقط شروع کردن عرقیجاتو اینا ...

اینکه دوستم باهاش باردار شد کانال داره پول میریزی بهت میگه چیا بخوری رحمت اماده شه و مشکلاتت برطرف شه اگه اشتباه نکنم اسم کانالش دکتر داود اگه پیدا کردی کانالشو یه سری بزن ان شاالله جواب بگیری عزیزم 

لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 
خواهرانه میگم یه مدت این کارا رو ول کن برو پیاده روی تند کن هر روز یک ساعت. 

تو این یسال پیاده روی رفتم ورزش کردم جواب نداد ک نداد..

عزیزم اشکالی نداره بری رویان ولی قبلش حتما همسرت آزبده وخودتم عکس رنگی بتداز شاید بدون نیاز به رویان ...

مشکل اینجاس ک پیش دوتا دکتر خوب میرفتم که هردوشون ردم کردن.. خسته شدم ازین دکتر به اون دکتر.. نمیدونم کجا برم پیش کی برم.. بخدا امروز که دکتر دومم ردم کرد تا الان دارم گریه میکنم اخه هنوز زوده واسه من ک سه ماهه تازه دارو مصرف میکردم..

2714
سلام عزیزم برو پیش دکتر بزرگ علوی اگر تهران هستی منم واسه ماه بعد وقت گرفتم شنیدم دکتر خوبیه حالا ...

اسمشو شنیدم اتفاقا.. شاید برم پیشش.. درموندم بخدا..

منم این راه و رفتم بی نتیجه بود، رفتم دکتر غددازمایش تیروئید دادم گفت کم کاری تیروئید مخفی داری 1ماه ...

شما تنبلی تخمدان نداشتید؟ من اخه مشکلم مشخصه تنبلی دارم.. 

حالا بری رویان به این سرعت یه جا دکتر بهترمیرفتی منکه یه مدت میرفتم ابن سینا اصلا نتونستن ...

چندتا مطب دکترای خوب زنگ زدم گفتن دکتر کارای نازایی انجام نمیده.. بخدا دیگه نمیدونم میش کی برم به گی بگم دردمو..

کجا گفتن کاری بر نمیاد برو ای وی اف کن دیگه گفتن برو رویان

آی وی اف هزینه ش زیاده هم اینکه اخه من هنوز سه ماه فقط دارو خوردم همه حداقل چندسال با همین داروهای تحریک تخمکو امپول امتحان میکنن بهد اگه نشد میرن ای وی اف نه همون اول راه..

اسمشو شنیدم اتفاقا.. شاید برم پیشش.. درموندم بخدا..

اره حتما این راهم برو 

خدابزرگه

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من
مشکل اینجاس ک پیش دوتا دکتر خوب میرفتم که هردوشون ردم کردن.. خسته شدم ازین دکتر به اون دکتر.. نمیدون ...

عزیزم منم خیلی از این شاخه به اون شاخه پریدم آخر به این نتیجه رسیدم برم نوین مشهدورفتم چون بیمارایی مثل ما اونجا زیاده واونجا تجربه بیشتری دارن

نیازی نیس به بقیه بگی کجا میری آروم برو وبیا وامیدوارم زودی نتیجه بگیری

فقط از درمان خسته نشو

حتما عکس رنگی رحم وآز اسپرم هم برو بده 

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم
دکترا چه کاره ان که با این حرفشون نامید بشی امیدت به خدا باشه یه چیز نذر امام حسن مجتبی کن قربونش بر ...

انقدررررررر نذرو نیاز و دعا و چله گرفتم ک خودم بریدم.. انگار خدا نمیخاد ببینه منو..😢

2706