2703
2553

سلام عزیزان

من تنبلی تخمدان دارم یکساله که اقدامم.. ۹ماه بی دارو اقدام کردم نشد.. یکماه لتروزول خوردم نشد.. ماه بعد کنارش ۶تا hmg زدم دوتا فولی خوبم داشتم دکترمhcg نداد گف خودش ازاد میشه ولی نشد و کیست شد و ماه بعدش جلوگیری کردم تا رفع شد.. 

دوباره ماه بعدش لتروزول و ۱۲ تاhmg زدم فولیام سایزش خوب بود ولی تعدادش زیاد شد دوباره دکترمhcg نداد و بازم نشد..

پیش دوتا دکتر میرفتم که هردوشون گفتن دیگه از دست ما کاری برنمیاد باید بری رویان.. رویان وقت گرفتم ولی اصلا دوس ندارم برم هم ناامیدم میکنه هم هزینه ش بالاس هم دوره ش خیلی طولانیه..

سرتونو درد نیارم من تازه سه ماه داروی تحریک تخمک مصرف کردم اونم نه کامل چون حتیhcg ام نزدم چرا دکترام گفتن باید برم رویان..😢 چیکار کنم خواهرانه بهم بگید.. 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

حالا خواهرم داشتی که دکتر نبود جواب این سؤال تخصیصی رو بدونه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

به منم ندادن هیچ وقت هاچ سی جی نمیدونم چرا

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

همسرت ازمایش  داده 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

با اجازه ات اسی

منم الان ۲۰روز از تاریخ آمپول آزاد سازیم و۳روز تاخیر پری دارم سینه هامم در صورت لمس دردناکن

به نظرتون باردارم یاتوهمه مثل ماه های قبل؟؟؟

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم

برو طب سنتی

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
2714

سلام عزیزم برو پیش دکتر بزرگ علوی اگر تهران هستی

منم واسه ماه بعد وقت گرفتم

شنیدم دکتر خوبیه

حالا خواستی یه جلسه برو پیشش ببین چطور هست

انشاالله نتیجه بگیری

خیلیا نتیجه گرفتن

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من

منم این راه و رفتم بی نتیجه بود، رفتم دکتر غددازمایش تیروئید دادم گفت کم کاری تیروئید مخفی داری 1ماه دارو خوردم و ناباورانه باردار شدم و کل دوره حاملگی قرص های تیروئید و خوردم فقط دوزشو کمتر کرد برام

در کتابها بنویسید و در تاریخ ثبت کنید که ما در خواب بودیم که سردار رفت... ارام بخواب سردارشهید وقت بیداری ماست... فقط دلمان تنگ میشود....  
حالا خواهرم داشتی که دکتر نبود جواب این سؤال تخصیصی رو بدونه

باز خداقل میتونستم بهش بگم دردمو.. خیلی درمونده شدم هسچی بدتر از نیست که دکترا بگن از دست ما دیگه کاری برنمیاد..😔

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

حالا بری رویان به این سرعت یه جا دکتر بهترمیرفتی منکه یه مدت میرفتم ابن سینا اصلا نتونستن بهم کمک کنن برید پیش چند تا دکتر دیگه عزیزم تومطب باشه که راحت بتونه کمکت کنه بعدم باچند دوره گرفتن داروی تحریک تخمدان که فایده نداره باید این همه دارو میگرفتین لااقل اچ سی جی میزدین آزاد میشد تخمکا نگران نباشید اصلا

باز خداقل میتونستم بهش بگم دردمو.. خیلی درمونده شدم هسچی بدتر از نیست که دکترا بگن از دست ما دیگه کا ...

کجا گفتن کاری بر نمیاد برو ای وی اف کن دیگه گفتن برو رویان

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2706