1861
1823

سلام . من الان از سونو برگشتم و حین سونو گفتن معده رویت نشد . کسی تا حالا شده تو آنومالی با همچین موردی برخورده باشه؟

معجزه زندگی من و بابایی هستی عزیزم  

پزشک آنلاین متخصص کرونا

توی سایت دکتر ساینا از بهترین پزشکان متخصص آنلاین مشاوره پزشکی دریافت کنید

1825

منم امروز رفتم معده دیده نشد یعنی چی؟ یه سونو دیگم برو شاید اشتباه کرده

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
😐😐وا چرا؟توی برگه انومالی نوشته یانه؟چند هفته بودی؟

امروز ۱۷ هفته و چهار روز هستم. گفت رویت نشد سه شنبه باز بیا . اعصابم خورده از دست بابای بچه سونو هم بدترش کرد

1841
منم امروز رفتم معده دیده نشد یعنی چی؟ یه سونو دیگم برو شاید اشتباه کرده

۲۰۷ هزار تومن گرفت . گفت سه شنبه بیا باز سونو کنم .

جنسیت رو دختر گفت.  موندم چطور جنسیت رو دیده ولی معده رو ندیده

فک نکنم همچین چیزی وجود داشته باشه 

احتمالا خودش نتونسته ببینه گفته دوباره بری

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
فک نکنم همچین چیزی وجود داشته باشه  احتمالا خودش نتونسته ببینه گفته دوباره بری

سونو ان تی هم همینجا رفته بودم.  با اینکه نمیخواستم برم دوباره ولی چون شوهر عزیزم نرفت جای دیگه وقت بگیره رفتم همینجا . اعصابم خیلی خورده

1826
امروز ۱۷ هفته و چهار روز هستم. گفت رویت نشد سه شنبه باز بیا . اعصابم خورده از دست بابای بچه سونو هم ...

احتمالا سن بارداریت از سن نی نیت بیشتره. (یعنے تاریخ لقاح با تاریخ سونو ھمخوانے ندارہ)

در کل ینی زود رفتی. توکلت به خدا. احتمالا هفته ایی دیگه دوباره بفرستت سونو. 

انشاالله ک نی نیت سالم و سلامت باشه.

💖💖خدایا دستم را رها نکن و فرزندم را حفظ کن💖💖
احتمالا سن بارداریت از سن نی نیت بیشتره. (یعنے تاریخ لقاح با تاریخ سونو ھمخوانے ندارہ) در کل ینی زو ...

شاید همینطوره . دکترم بیستم نوشته بود کاش دیرتر رفته بودم. . انشالله ممنون عزیزم

شاید همینطوره . دکترم بیستم نوشته بود کاش دیرتر رفته بودم. . انشالله ممنون عزیزم

استرس ب خودت راه نده.

ب امید خدا بچه ات سالمه. 

باید تاریخی ک دکتر نوشته تموم تاریخ می رفتی.

💖💖خدایا دستم را رها نکن و فرزندم را حفظ کن💖💖
1845