2410
2553
عنوان

باشگاهی که میرم همشون خودشونو میگیرن

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 42 پست

مردونم همینه کلا فاز باشگاه اینطوریه 

ساعت باشگاهتو عوض کن مثلا من خودم قبلا آخر شب میرفتم با سن بالا ها تقریبا بودم اکثرا هم آدمهای پایه بودن 

پسر بی اعصابه روس   фредек

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=100675939]نه بابا بعضیاشونم الکی ورزش میکنن فقط افه میان [/QUOTE

دیگه جو باشگاه میگیرتشون  

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir
شهرمو بگم شاید یه دوست ورزشکاری یافتم  قزوینی نداریم؟

خود قزوین

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤
2720
من یه سری رفتم یه باشگاه ک میلیونرا میرن اونجا اونوقت من اونجا نمیدونم رفت بودم چی بگم😑 بعد هر روز ...

اهان بابا اینا هم مارک میپوشن اکثرا 

ولی قیافه گرفتنشون چیه 

ادم باشن خو 

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.
مردونم همینه کلا فاز باشگاه اینطوریه  ساعت باشگاهتو عوض کن مثلا من خودم قبلا آخر شب میرفتم با ...

پسرم الان اکثرا پسرا تو کوچه و خیابونن پیش رفیقاشون ما زنا نمیتونیم بریم بیرون میاییم سایت شما چی چرا واقن 😐😐😐

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤
2714
مردونم همینه کلا فاز باشگاه اینطوریه  ساعت باشگاهتو عوض کن مثلا من خودم قبلا آخر شب میرفتم با ...

والا اخر وقت رفتم هرچی فیسان فسان اومدن که بعدشم شبش قرار داشتن با یهههه عالمه ارایش میرن

فکر کنم صبحاش خانومای خانه دار بیان 

باید صبحا برم 

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.
پسرم الان اکثرا پسرا تو کوچه و خیابونن پیش رفیقاشون ما زنا نمیتونیم بریم بیرون میاییم سایت شما چی چر ...

عادت ندارم به سوالای زیادی جواب بدم😒

(مادربزرگ)

من یه سری رفتم یه باشگاه ک میلیونرا میرن اونجا اونوقت من اونجا نمیدونم رفت بودم چی بگم😑 بعد هر روز ...

ماهم داریم فامیلمون ازین فیس وافاده ایا تازه بدوران رسیده هم هستن ازبس خودشونو میگیرن چندین ساله قطع رابطه کردیم باهاشون راحت شدیم 😂😂😂 تادیروز تو لونه مرغ زندگی میکردن بعد سی سال ماشین خریدن 😂😂😂

خدایا داده ونداده ات راشکر
والا اخر وقت رفتم هرچی فیسان فسان اومدن که بعدشم شبش قرار داشتن با یهههه عالمه ارایش میرن فکر کنم ص ...

اره ساعت های متفاوتو امتحان بکن نتیجه میده

اره  قزوینی توروبخدا؟

نه یکی از شهرستانام 😊متاسفانه 

ماهم داریم فامیلمون ازین فیس وافاده ایا تازه بدوران رسیده هم هستن ازبس خودشونو میگیرن چندین ساله قطع ...

خخخ حق شونه واقعا 

2706