2733
2739
عنوان

سزارینیای عزیزیه لحظه میاید

131 بازدید | 16 پست

من ۵ روزه زایمان کردم خداروشکرمشکلی ندارم اولاش دوروزاول ک چراخیلی درداکشیدم ولی الان تب ندارم یه چیزی مثل داغ کردن دارم طبیعیه بعددوندونامم تیرمیکشه ازچیه

آرزومیکنم زیرتموم کارنامه های زندگی امضای خداباشه  

دندونات تیر میکشه ؟

تو بارداری کلسیم‌ مصرف میکردی؟؟

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا

شکمت کار میکنه مرتب؟؟؟؟

من اول شکمم کار نمیکرد گر میگرفتم

دندونتو نمیدونم شاید به خاطر پف زایمانه

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
شکمت کار میکنه مرتب؟؟؟؟ من اول شکمم کار نمیکرد گر میگرفتم دندونتو نمیدونم شاید به خاطر پف زایمانه

اره کارمیکنه میترسم میگم نکنه بخیه هام عفونت کنه

آرزومیکنم زیرتموم کارنامه های زندگی امضای خداباشه  
اره کارمیکنه میترسم میگم نکنه بخیه هام عفونت کنه

نه عفونت که بو میگیره جاش

واسه بخیه مرتب دوش بگیر و بعدش خشک کن 

لباسای نخی بپوش در معرض هوای آزاد باشه

زیاد گرمیجات نمیخوری؟؟؟

آخه مامانا بعد زایمان دائم کاچی و چیزای مقوی به خورد آدم میدن😆 شاید گرمیت کرده

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

گر گرفتنت اگه قدیمیا درست بگن مال اینه ک داری خون از دست میدی من تو زمستون بچم دنیا اومد آاااتیش بودم آاااتیش. دندونتم ک ربطی نداره شاید دارن خراب میشن. 

خدا جونم مراقب دلخوشیام باشیآ💋
2706