2733
2734
عنوان

میشه برای مشکل دوستم مشورت بدید

196 بازدید | 23 پست

چندماه بعد از عروسیشون سر یه اتفاقی متوجه شدن همسرشون آزو اسپرم هستن، به مرکز رویان مراجعه کردن و بعد از کلی آزمایش ‌و نمونه برداری، دکتر گفته هیچ امیدی نیست و بیشتر از این هزینه و زمان مصرف نکن، برای اهدای اسپرم اقدام کنید که همسرش زیر بار نرفته و خواسته جدا بشن.

منم در همین حد از داستانشون در جریان هستم دوستان، گفتم باشماها مطرح کنم، در اطرافیانتون کسی بوده این مسئله رو داشته باشه و مشکلش حل شده باشه؟ ایا واقعا اینجوری که دکتر میگه صحیح هست ؟ 

خیلی جوون هستن دوستم فقط ۲۳ سالشه 😶🙁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مردای خودخواه حاضرن زندگیشون از هم بپاشه ولی حس مادر شدنو از همسرشون بگیرن 

من بودم به خاطر همین خودخواهیش جدا میشدم 

بره گمشه مرتیکه اخه بگو توکه درهرصورت هیچوقت پدر نمیشی دردت چیه اسپرم اهدایی بگیری 

آزو اسپرم درمان نداره .  علتش مشکلات ژنتیکی هست  می تونن از جنین اهدایی استفاده کنن اگر ...

یعنی اصلا درمانی نداره؟ میدونم که ازمایش ژنتیک دادن و حتی نمونه برداری کردن از بیضه هاش که متاسفانه نتیجش صفر بوده.

همسرش قبول نکرده کاش برن پیش یه روانپزشک یا مشاور 

یعنی اصلا درمانی نداره؟ میدونم که ازمایش ژنتیک دادن و حتی نمونه برداری کردن از بیضه هاش که متاسفانه ...

نه دیگه درمانی نداره وقتی این همه آزمایش و نمونه برداری انجام شده 

بنظرم کمی بهم زمان بدن و فعلا دنبال بچه نباشن تا مسئله رو هضم کنن . 

بعدش میتونن راجع به گزینه های پیش رو با دید باز و آرامش صحبت کنن

مردای خودخواه حاضرن زندگیشون از هم بپاشه ولی حس مادر شدنو از همسرشون بگیرن  من بودم به خاطر هم ...

یعنی انقدر قبولش سخته؟ پس چه فداکاری دارن کسایی که بچه قبلی همسرشون رو بزرگ میکنن. به نظر منم خودخواهی یه زن رو ازشحس مادر بودن رو بگیری، بهش گفته یا بمون و بساز یا برو جدا بشو این خیلی بی معرفتیه حتی گفته اگه این نشکل رو تو داشتی که درمان نداشت من ازت جدا میشدم 

2738
یعنی انقدر قبولش سخته؟ پس چه فداکاری دارن کسایی که بچه قبلی همسرشون رو بزرگ میکنن. به نظر منم خودخوا ...

چه پرروئه حرصم درومد 

به دوستت بگو جداشه دلیلشم منطقیه بعدا بخواد ازدواج مجدد کنه 

یعنی انقدر قبولش سخته؟ پس چه فداکاری دارن کسایی که بچه قبلی همسرشون رو بزرگ میکنن. به نظر منم خودخوا ...

خوب آره قبولش خیلی سخته... 

ببین شما حاضری تخمک یکی دیگه و اسپرم همسرت رو به عنوان بچه بپذیری؟؟؟ 

من اصلا مذهبی نیستم و کاری با بحث شرعی و ... ندارم 

ولی از نظر منطقی و احساسی نمی تونم بپذیرم همچین چیزی رو

چه پرروئه حرصم درومد  به دوستت بگو جداشه دلیلشم منطقیه بعدا بخواد ازدواج مجدد کنه

خیلی سخته از کسی که دوسش داری این حرفارو بشنوی، نمیخوام قضاوت کنم اما شاید اونم بخاطر مریضیش تحت فشاره و اینجوری میخواد دوست من راحتر دل بکنه، اگه اینجوریه که بازم کارش اشتباهه

خوب آره قبولش خیلی سخته...  ببین شما حاضری تخمک یکی دیگه و اسپرم همسرت رو به عنوان بچه بپذیری؟ ...

اگه من مشکل داشتم و همسرم رو دوست داشتم قبول میکردم، حق پدر بودن رو از کسی که دوسش داشتم نمیگرفتم، گذشت پس کجای زندگی معنا پیدا میکنه؟ 

2706