2726

مامانم دوروز پیش سکته قلبی کرد حالا بیمارستان بستریه. هنوز سطح آنزیم قلبش پایین نیومده.

میشه تجربتونو بهم بگید بعدش چطور میشه؟ باز همه چیز عادی میشه یا نه؟

خیلی استرس دارم😭

سکوت چه زیباست وقتی همه دروغ میگویند...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نگران نباش  همه چیز عادی میشه بعدشم حتما پیگیری کنید که علتش چی بوده

فقط نگرانم زندگیش سخت بشه نکنه اتفاقی براش بیفته خیلی شوکه شدم

اولا براشون دعا کردم 

دوما حتمااااا دکتر و بیمارستان خوووب ببرین 

مامان من سکته قلبی کرد بددیم بیمارستان گفتن خوبه مرخصش کردن رسیدیم خونه تموم کرد.....

خیلی مراقبش باش 😢😢😢😢😢😢😢

دست و پاش سالمه یا کمی به مشکل برخورده؟

تعادل داره؟

تکلم چی؟

هوشیاره؟

علت سکته چی بوده؟ رگ هاش بسته شده؟ فشار خون داشته؟

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
فقط نگرانم زندگیش سخت بشه نکنه اتفاقی براش بیفته خیلی شوکه شدم

نه عزیزم. دوباره سرحال و قبراق میشه ان شاء الله. نگران نباش

فقط باید دیگه رژیم غذاییشون رو تغییر بدن و حتما پیگیری کنید ممکنه به جراحی نیاز پیدا کرده باشن

باید علتش مشخص بشه

پدر بزرگم 3 سال پیش.

الانم خیلی سالمه و خداروشکر هیچ مشکلی نداره.

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
دست و پاش سالمه یا کمی به مشکل برخورده؟ تعادل داره؟ تکلم چی؟ هوشیاره؟ علت سکته چی بوده؟ رگ هاش ب ...

آنژیو کرده بود سه سال پیش. گفتن به موقع اوردین سالمه فقط آنزیمش بالاست

اولا براشون دعا کردم  دوما حتمااااا دکتر و بیمارستان خوووب ببرین  مامان من سکته قلبی کرد ...

آخی😓 خدا بیامرزتشون

چقدر دکترا بی فکر بودن

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
2706