2726
عنوان

بیااااااااااااید دو لحظه

157 بازدید | 27 پست

سلام اگر کسی سکه پیدا کنه یعنی توی یه کیف چندتا سکه بوده چند وقتم دنبال صاحب کیف گشته بشه پیدا نشه که نشه میشه فروختشون؟مشکل شرعی نداره؟اصلا میشه فروخت یا نه؟

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊

اگه تو فروشگاهی یا نزدیک مغازه ای پیدا کردی به صاحب مغازه بگو بزنه پشت شیشه که صاحبش پیدا بشه

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه تو فروشگاهی یا نزدیک مغازه ای پیدا کردی به صاحب مغازه بگو بزنه پشت شیشه که صاحبش پیدا بشه

میگم ۶ مااااااهههه که هیچکس سراغی ازشم نگرفته؟

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
2728
نه عزیزم شما یا نباید برداری یا اگر ب داشتی دنبال صاحبش بگردی اگرم پیدا نشد باید طبق فتوا عمل کنی

۶ ماهه کسی هیچ سراغی ازشون نگرفته پشت شیشه مغازه ها بگیر تا اعلامیه تو خیابون

میگم ۶ مااااااهههه که هیچکس سراغی ازشم نگرفته؟

خب کجا پیدا کردی؟؟کسی میدونه که بخواد از شما سراغ بگیره؟؟؟

مثلا شما مدیر شرکتی یا کارمند شرکتی بعد اونجا پیدا کردی که میگی کسی سراغ نگررفته؟؟خب قشنگ تعریف کن ببینیم چخبره 

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

من از کسی که بهش اعتقاد دارم از لحاظ حلال حروم شناس بودن شنیدم که گفت حتی تو دین اومده اگر پول همینجوری روی زمین افتاده بود مال تو نیست حق نداری برداری...اگر مثلا توی چیزی پیچیده شده بود باید بگردی دنبال صاحبش اگر پیداش نکردی میتونی استفادش کنی

خب کجا پیدا کردی؟؟کسی میدونه که بخواد از شما سراغ بگیره؟؟؟ مثلا شما مدیر شرکتی یا کارمند شرکتی بعد ...

بابا یه کیف توی خیابون پیدا شده به هیچ وجه نشونی هاشو نمیگم اصلا شاید همینجا تو نی نی سایت کسی خواست سو استفاده کنه ببخشید عزیزم که توش چندتا سکه بوده و چند تیکه وسبله دیگه باز نمیگم چی حتی توی آگهی زده شده که با دادن نشانی کیف کیف را تحویل بگیرید چند نفرم تماس گرفتن اما یا کیف مدارک گم کرده بودن یا رنگ کیف رو اشتباه گفتن اصلا کیف این شکلی نبوده که ما دیدیم 

من از کسی که بهش اعتقاد دارم از لحاظ حلال حروم شناس بودن شنیدم که گفت حتی تو دین اومده اگر پول همینج ...

من یه دفعه ده تومن پیدا کردم خیلی اعصابم خورد شد نمیدونستم چیکارش کنم دادم به مامانم اونم یه چی گذاشت باهاش مرغ خریدیم دادیم یه فقیری واقعا اینجور موقع ها آدم همش عذاب وجدان داره که نمیدونه باهاش چیکار کنه 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
من از کسی که بهش اعتقاد دارم از لحاظ حلال حروم شناس بودن شنیدم که گفت حتی تو دین اومده اگر پول همینج ...

۶ ماهه پیدا نشده خو هیچ آدرسی هم اینجا ازش نمیگم که شاید صاحبش پیدا بشه 

بابا یه کیف توی خیابون پیدا شده به هیچ وجه نشونی هاشو نمیگم اصلا شاید همینجا تو نی نی سایت کسی خواست ...

بنظرم زنگ بزن از مرجعت بپرس...روزه شک دار نگیر....

فک کنم بگه باید باهاش فقرا رو سیر کنی 

۶ ماهه پیدا نشده خو هیچ آدرسی هم اینجا ازش نمیگم که شاید صاحبش پیدا بشه 

نه نگو عزیزم..

من به شخصه اگه بودم خرج میکردم

بنظرم زنگ بزن از مرجعت بپرس...روزه شک دار نگیر.... فک کنم بگه باید باهاش فقرا رو سیر کنی 

زنگ زدم گفت بیار بدش به ما خودمون میدونیم چیکارش کنیم منم گفتم چشم حتما 

2706