2737
2734
عنوان

رفت امد با خانوادها

273 بازدید | 31 پست

دوستان ما یک سال ک ازدواج کردیم،تو این یک سال منه همیشه به خانواده شوهرم سر زدم.عیدها رو تبریک گفتم رفتم خونشون و روز مادر و روز پدر هم همچنین،ولی شوهرم فقط یکبار خونه مادرم اینا اومده تو این مدت،هیچ کدوم از عیدها و روز مادر اینارو نیومده حتی من بهش گفتم حداقل نمیای یه زنگ بزن تبریک بگو.همیشه هم میگم بریم بهونه میاره ک نیاد همیشه تنها میرم دییگ خیته شدم از این وضع،من هم مدتیه ک ب شوهرم گفتم منم دیگ ععین خودت میشم با خانوادت رفت امد نمیکنم اون هم قبول کرده و تو این مدت اصلا نگفته بیا بریم خونه خانوادم...امشب هم عید به نطرتون برم خونه خلنوادش تبریک بگم؟یا همینجوری ادامه بدم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

علتش چیه ک نمیاد خونه مامانتتون؟؟دلیلش چیه؟

ادم بی توجهیه یا میخواد حرص شمارو دربیاره؟؟؟

💜مهدی جان💜       اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من، دل من داند و من دانم و دل داند و من...              همسر خوب و وفادارم این را بدان که تمام وجود من در تو خلاصه شده است.سایه ات مستدام حضرت یار💑
2731

به نظرم به همسرت صحبت کن نا بتونی بفهمی چرا نمیاد یا زنگ به خانواده ت نمیزنه 

اگر شد حلش کنید 

اگر نه شما هم مثل ایشون بشو 

این عید رو اگر بری یعنی حرف خودت رو له کردی 

اما زندگی لج بازی نیست 

سعی کن حرفایی نزنی که نتونی عملی کنی

اول تلاش کن حل کنی نشد بعدا خط و نشون بکش

علتش چیه ک نمیاد خونه مامانتتون؟؟دلیلش چیه؟ ادم بی توجهیه یا میخواد حرص شمارو دربیاره؟؟؟

کلا ادمه کینه ایی هستش.خانوادش انقد از خانواده من در گوشش بدی گفتن وجودش پر کینه نفرت شده.در صورتی ک چ کمک هایی خانوادم بهش کرده ک خانواده خودش نکردن

2738
به نظرم به همسرت صحبت کن نا بتونی بفهمی چرا نمیاد یا زنگ به خانواده ت نمیزنه  اگر شد حلش کنید& ...

خیلی باهاش صحبت کردم.حتی تو این مدت هم بارها شده گفتم نرم منم هین خودش باشم ولی بخاطر زندگیم کوتاه اومدم گذشت کردم بارها خودم پیشنهاد دادم ک بریم ب خانوادش سر بزنیم بلکه اون هم مثل من رفتار کنه ولی فایده نداشته

کلا ادمه کینه ایی هستش.خانوادش انقد از خانواده من در گوشش بدی گفتن وجودش پر کینه نفرت شده.در صورتی ک ...

ببین چون ایشون کینه ایه به این سادگی ها ب مسیر مستقیم نمیاد باید خیلی وقت بذاری

نه خیلی رفت و امد کن با خونواده شوهرت نه قطعش کن چون کینش رو بیشتر میکنی و میخواد بیشتر لج کنه

ولی امشب برو بگو فقط بخاطر شوهر عزیزم میام و با زبون خامش کن ولی بهش نگو ک توهم باید بیای خودش ب مرور درست میشه به شرطی ک اینو همش پتک نکنی تو سرش و منت بذاری ک من اومدم تو نیومدی

💜مهدی جان💜       اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من، دل من داند و من دانم و دل داند و من...              همسر خوب و وفادارم این را بدان که تمام وجود من در تو خلاصه شده است.سایه ات مستدام حضرت یار💑
ببین چون ایشون کینه ایه به این سادگی ها ب مسیر مستقیم نمیاد باید خیلی وقت بذاری نه خیلی رفت و امد ک ...

انقد از این کاراها کردم تا دلت بخاد...همیشه با مهربونی یه جعبه شکلات اینا هم گرفتم گفتیم بریم خونه خانوادت ولی دلش انگار سنگه ....منم دیگ تصمیم گرفتم نرم خانوادش هم بگن چرا نمیای گلگی کنن بگم به همون دلیل ک پسرت نمیاد... .من دیگ زورامو زدم تلاشمو کردم..همه عیدها همه مناسبت ها من پیش خانوادش بودم تاطه خیلی چیزا و بی احترامی هارو دیدم بخاطر این که خوشیمون خراب نشه ب روش نیاوردم بلکه این هم ادم بشه

انقد از این کاراها کردم تا دلت بخاد...همیشه با مهربونی یه جعبه شکلات اینا هم گرفتم گفتیم بریم خونه خ ...

خودش روابطش با خانوادش چطوره؟؟؟

اصلا چرا خانوادش بدی خانواده تورو میگن؟مشکل چیه؟؟

جفتشو جواب ده

خودش روابطش با خانوادش چطوره؟؟؟ اصلا چرا خانوادش بدی خانواده تورو میگن؟مشکل چیه؟؟ جفتشو جواب ده

رابطه اش با خانوادش خیلی خوبه خانوادتن خیلی وابسته ان بهم و به قول خودشون دلسوز همن یکسره تلفنی باههم در ارتباط هستن روزی یکبارهم همو باید ببینن حتما.. .کلا خانواده شوهرم خیلی کینه ایی هست با بیشتر فامیلا مشکل دارن یا قطع رابطه کردن.و این ک خواهرشوهرهامم همه با طایفه شوهراشون قطع رابطه کردن شوهراشون رو مجبور کردن ک نزدیک‌مادرشون خونه بگیره.کلا از کاه کوه میسازنن.. .کلا فقط با خودشون خوشن انگار... .

2706