1345
1341

شوهرم هیچوقت چشم مامانشو نداشته همیشه میگه ازش متنفرم الان ک گنده پسرش دراومده معلوم شده معتاد تریاک شده منو مقصر میدونه 😒😒😒خیلی عصبیم 

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

از بس پررو تشریف دارن البته همه ی خانواده های شوهر هم اینجوری نیستن پررو هاشون اینجورین

چند وقت پیش یه خانمی بچش سرطان خون میگیره میمیره خانواده ی شوهرش میریزن سرش کتکش میزنن بعدم طلاقش میدن یعنی بی فرهنگی تا این حد

رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند/چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند/چه جای شکر و شکایت ز نقش نیک و بد است/چو بر صحیفه ی هستی رقم نخواهد ماند/سرود مجلس جمشید گفته اند این بود/که جام باده بیاور که جم نخواهد ماند             
1350

چون دنبال مقصر میگردن و نمیخان قبول کنن تربیت اشتباهشون بوده ک این شده نتیجش  همه این رفتارا ریشه در کودکی ادم داره

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟

برای اینکه فکر میکنن اینجور ی بار گناه خودشون سبکتر میشه

تا با کفش کسی راه نرفتی راه رفتنش رو قضاوت نکن💖💕💞🌼🌸😊 تا اینجا اومدی برای نجات داداشم از این وضعیتش دعا میکنی مهربان😘😔اگه زحمتی نیست یه صلوات مهمونش کن
1307

دیگه باید پاچه یکیو بگیرن

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘