واقعا چرا 👀

عرررررررررر 😭😁

❤️ به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍

کلا با بالا رفتن سن جذابیت بالاتر میره 

چهره جا میفته

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای جان همه گلای هلند🪷🪷🪷🦋دافا با موها و پای بلند 😌🤪💃https://abzarek.ir/service-p/msg/1821594�🦋دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

چون هر چی سنشون بالاتر میره پولدار تر میشن

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

نه زیادم قشنگتر نشدن😐

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  
عزیزم همه وقتی سنشون میره بالا قشنگتر میشن تا سن ۴۵ به بعد هییییی افت میکنن

عه پس واسه قشنگ تر شدن جا دارم هنوز😂

❤️ به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍

تو هند اصلا خوشگل ندیدم!

چندتا بازیگر دارن خوش قیافن. اونم مثل ایرانیا با پول و عمل و.. جوون میشن.

وگرنه خیلی داغونن

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
آره واقعا جذاب تر شدن  عکس اولی کیه؟؟

کاترینا کایف

تو هند اصلا خوشگل ندیدم! چندتا بازیگر دارن خوش قیافن. اونم مثل ایرانیا با پول و عمل و.. جوون میشن. ...

هووم

2706