2737
2734
عنوان

لوازم برقی واجب برای آشپزخونه

| مشاهده متن کامل بحث + 3689 بازدید | 38 پست
ممنونم     تستر چه مارکی خوبه؟

ارزون سانی گرون بیم المان

کانوکشن داشته باشه

یه مرغ درسته توش جا بشه

المنت سقف و کف هم داشته باشه

مکانیکی باشه ( خودت تنظیمش کنی و صفحه دیجیتال نداشته باشه)

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

اگه گازت فر داره ماکروفر هم نخری مهم نیس من نخریدم با فر کار میکنم 

چای ساز هم بستگی ب خودت داره من تا حالا تو برق هم نزدمش

با پشتکار حتما میتونم به هدفم برسم  قد۱۷۲     وزن اولیه۷۳😣وزن فعلی ۷۱.۵۰۰🙄وزن هدف ۶۳💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم     تستر چه مارکی خوبه؟

تستر حتی از سولار هم بهتره من دوتاش و دارم سولارر و اصلا استفاده نکردم تستر مرتب استفاده میشه فقط تمام استیل بخر و دکمه ای نباشه و لمسی زود خراب میشه دکمه های پیچوندنی باشه مثل گاز مارک ویداس من سال هاست دارمش کیک مرغ پیتزا لازانیا همه چی داخلش میزارم

2728
خرد کن کاسه دار فک نکنم لازمت بشه  گوشکوب برقی و همزنتو ازاینا بگیر ک کلا تو یه کارتونه با یه ...

اون گوشت کوب برقی ها که یه سر همزن دارن تا اونجایی که اطلاع دارم تخم مرغ زن هست

و نمیشه 8 دقیقه باهاش مایع کیک رو زد چون داغ میکنه درواقع موتورش مثل اسیاب و یا 123هست و باید وسطاش قطع کنی که فشار بهش نیاد.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
از تمام این وسایل برقی هایی که گفتی ماشین ظرفشویی از همه واجب تره...گوشتکوب برقی و خرد کن ما زیاد اس ...

ماشین طرفشویی نمیتونم بخرم متاسفانه

جهیزیه ام رو خودم دارم میخرم. پولم فعلا نمیرسه برای خریدش 

قوی باششش   
خورد کن زیاد استفاده میشه حالا نمیدونم منظورت از کاسه دار چیه مال من شبیه اسیلب هست یه ظرف شیشه ای د ...

اره منظورم همونه که شما گفتی.

شما باهاش گوشت هم چرخ میکنی؟

یعنی میشه چرخ گوشت نگیرم؟

قوی باششش   
2738
اون گوشت کوب برقی ها که یه سر همزن دارن تا اونجایی که اطلاع دارم تخم مرغ زن هست و نمیشه 8 دقیقه باه ...

من هنوز از همزنش استفاده نکردم چون کیک نپختم تا حالا ولی از مخلوط کن و گوشت کوبش استفاده کردم خوبه 

با پشتکار حتما میتونم به هدفم برسم  قد۱۷۲     وزن اولیه۷۳😣وزن فعلی ۷۱.۵۰۰🙄وزن هدف ۶۳💙
پس گوشت کوب نمیخرم . مرسی

اصلا کاربرد هم نداره من خیلی اشپزی میکنم و کیک هم زیاد میپزم هم خامه ای هم ساده هم کاپ کیک من چیزایی که خیلی استفاده میکنم تستر . همزن . ابمیوه گیری و مخلوط،کن . خورد کن . چرخ گوشت و ساندویچ میکر هست هر کدوم و تونستی بخر عزیزم ولی چرخ گوشت حتنا باید قوی باشه اگه ضعیف باشه گیر میکنه گوشت داخلش اعصابت و خورد میکنه 

ابمیوه گیره هم از اینایی که یه منبع بزرگ داره کنارش از اونا بخر اون کوچیک ها اصلا بدرد نمیخوره دو تا هویج اب میگیری باید خالیش کنی ولی اینایی که یه ظرف تفاله کنارش داره دو سه کیلو هویج و میوه رو یکدفعه اب میگیری

اره منظورم همونه که شما گفتی. شما باهاش گوشت هم چرخ میکنی؟ یعنی میشه چرخ گوشت نگیرم؟

اره من گوشت میریزم داخلش قشنگ چرخ میکنه ولی ولسه گوشت زیاد شاید نشه من امتحان نکردم یه وقتایی گوشت چرخ کرده ندارم چند تا تیکه میندازم داخلش قشنگ له میکنه

ابمیوه گیره هم از اینایی که یه منبع بزرگ داره کنارش از اونا بخر اون کوچیک ها اصلا بدرد نمیخوره دو تا ...

میخواستم از اینایی پارچ داره بخرم.

اونا قیمتشون بالاست. یکم بزرگ هم هست آخه

قوی باششش   
2706