2726
عنوان

لوازم برقی واجب برای آشپزخونه

3689 بازدید | 38 پست

خانوماااا سلاممم 

من دارم جهیزیه میخرم. دو تا سوال ازتون دارم.  

من از بین وسایل برقی آشپزخونه میخوام این هارو بخرم:

چای ساز روهمی ، خردکن کاسه دار ، گوشت کوب برقی ، ماکروفر ، مخلوط کن ، آبمیوه گیری ، چرخ گوشت و ماشین لباسشویی.

سوال اولم) به نظرتون از این مواردی که گفتم کدومشون کاربردی نیست؟ و میتونم اصلا نخرم.  

سوال دوم) برای هرکدوم از اینایی که گفتم چه مارک خوبی میشناسید که قیمتش هم بالا نباشه؟ بهم میگین لطفا؟  

ممنونم   

قوی باششش   

ماکروفر رونخر جاش اون توستر بخر هم ارزونتره هم کاربردی تر

گوشت کوب برقی مولتی کوییک براون بخر موتورش قوی هست و سرش فلزی

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خورد کن زیاد استفاده میشه حالا نمیدونم منظورت از کاسه دار چیه مال من شبیه اسیلب هست یه ظرف شیشه ای داره که داخلش تیغ هست و موتورش بالا هست من باهاش گوشت و گوجه و اینا پوره میکنم 

از تمام این وسایل برقی هایی که گفتی ماشین ظرفشویی از همه واجب تره...گوشتکوب برقی و خرد کن ما زیاد استفاده میکنیم...ماکروفر و چای ساز لازم نیست به نظرم 

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

ابمیوه گیری ارزون هم مدل تایگر مارک پارس خزر موتورش قوی هست

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

خرد کن کاسه دار فک نکنم لازمت بشه 

گوشکوب برقی و همزنتو ازاینا بگیر ک کلا تو یه کارتونه با یه سری کار میکنه از من مارکش گاسونیک خیلی راضیم گرون هم نیس

آسیاب برقی بخر برا پودر کردن لازمت میشه مارک نانیوا مناسب و خوبه

چرخ گوشت پانوسونیک خیلیی خوبه مامان من ۱۲ ساله داره راضیه منم خودم خریدم ولی ژاپنیشو بخر ژاپن _ایران نخر

ابمیوه گیری هم من keepخریدم خیلی خوبه قیمتشم خوبه

با پشتکار حتما میتونم به هدفم برسم  قد۱۷۲     وزن اولیه۷۳😣وزن فعلی ۷۱.۵۰۰🙄وزن هدف ۶۳💙

اگه گوشتکوب برقی ازون سه کاره ها بگیری که خردکن و همزن هم داره ، میتونی مخلوط کن نگیری 

چون منم که همشو دارم فقط با خرد کن و گوشتکوب و همزن کار میکنم چون جمع و جور و کوچولوعه ، یه عالمه چیز هم نباید بشوری 😁

چرخ گوشت هم اگه قراره گوشت چرخ کرده بخری مدام ، نخر ، من خودم گوشت چرخ کرده نمیخرم ، گوشت می‌خریم خودمون چرخ میکنیم ولی بعضیا اصلا استفاده نمیکنن

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2706