1373
1363
عنوان

لوازم برقی واجب برای آشپزخونه

158 بازدید | 37 پست

خانوماااا سلاممم 

من دارم جهیزیه میخرم. دو تا سوال ازتون دارم.  

من از بین وسایل برقی آشپزخونه میخوام این هارو بخرم:

چای ساز روهمی ، خردکن کاسه دار ، گوشت کوب برقی ، ماکروفر ، مخلوط کن ، آبمیوه گیری ، چرخ گوشت و ماشین لباسشویی.

سوال اولم) به نظرتون از این مواردی که گفتم کدومشون کاربردی نیست؟ و میتونم اصلا نخرم.  

سوال دوم) برای هرکدوم از اینایی که گفتم چه مارک خوبی میشناسید که قیمتش هم بالا نباشه؟ بهم میگین لطفا؟  

ممنونم   

قوی باششش   

ماکروفر رونخر جاش اون توستر بخر هم ارزونتره هم کاربردی تر

گوشت کوب برقی مولتی کوییک براون بخر موتورش قوی هست و سرش فلزی

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1387

خورد کن زیاد استفاده میشه حالا نمیدونم منظورت از کاسه دار چیه مال من شبیه اسیلب هست یه ظرف شیشه ای داره که داخلش تیغ هست و موتورش بالا هست من باهاش گوشت و گوجه و اینا پوره میکنم 

1376

از تمام این وسایل برقی هایی که گفتی ماشین ظرفشویی از همه واجب تره...گوشتکوب برقی و خرد کن ما زیاد استفاده میکنیم...ماکروفر و چای ساز لازم نیست به نظرم 

هرشرایط بدی، یه چیز مثبت داره،حتی ساعتی که کار نمیکنه هم دوبار در روز وقت رو درست نشون میده.خدا میدونه چی برامون بهترینه.

ابمیوه گیری ارزون هم مدل تایگر مارک پارس خزر موتورش قوی هست

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

خرد کن کاسه دار فک نکنم لازمت بشه 

گوشکوب برقی و همزنتو ازاینا بگیر ک کلا تو یه کارتونه با یه سری کار میکنه از من مارکش گاسونیک خیلی راضیم گرون هم نیس

آسیاب برقی بخر برا پودر کردن لازمت میشه مارک نانیوا مناسب و خوبه

چرخ گوشت پانوسونیک خیلیی خوبه مامان من ۱۲ ساله داره راضیه منم خودم خریدم ولی ژاپنیشو بخر ژاپن _ایران نخر

ابمیوه گیری هم من keepخریدم خیلی خوبه قیمتشم خوبه

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگه گوشتکوب برقی ازون سه کاره ها بگیری که خردکن و همزن هم داره ، میتونی مخلوط کن نگیری 

چون منم که همشو دارم فقط با خرد کن و گوشتکوب و همزن کار میکنم چون جمع و جور و کوچولوعه ، یه عالمه چیز هم نباید بشوری 😁

چرخ گوشت هم اگه قراره گوشت چرخ کرده بخری مدام ، نخر ، من خودم گوشت چرخ کرده نمیخرم ، گوشت می‌خریم خودمون چرخ میکنیم ولی بعضیا اصلا استفاده نمیکنن

یه صلوات مهمونم کنید برای خونه دار شدنمون🏠⁦💕🤲 خودمم وقتی میبینم تو امضاتون، حتما صلوات رو می‌فرستم
1226
ممنونم     تستر چه مارکی خوبه؟

ارزون سانی گرون بیم المان

کانوکشن داشته باشه

یه مرغ درسته توش جا بشه

المنت سقف و کف هم داشته باشه

مکانیکی باشه ( خودت تنظیمش کنی و صفحه دیجیتال نداشته باشه)

اگه گازت فر داره ماکروفر هم نخری مهم نیس من نخریدم با فر کار میکنم 

چای ساز هم بستگی ب خودت داره من تا حالا تو برق هم نزدمش

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنونم     تستر چه مارکی خوبه؟

تستر حتی از سولار هم بهتره من دوتاش و دارم سولارر و اصلا استفاده نکردم تستر مرتب استفاده میشه فقط تمام استیل بخر و دکمه ای نباشه و لمسی زود خراب میشه دکمه های پیچوندنی باشه مثل گاز مارک ویداس من سال هاست دارمش کیک مرغ پیتزا لازانیا همه چی داخلش میزارم

خرد کن کاسه دار فک نکنم لازمت بشه  گوشکوب برقی و همزنتو ازاینا بگیر ک کلا تو یه کارتونه با یه ...

اون گوشت کوب برقی ها که یه سر همزن دارن تا اونجایی که اطلاع دارم تخم مرغ زن هست

و نمیشه 8 دقیقه باهاش مایع کیک رو زد چون داغ میکنه درواقع موتورش مثل اسیاب و یا 123هست و باید وسطاش قطع کنی که فشار بهش نیاد.

1364