2737
2734
عنوان

کسی با دعای عرفه دعاش مستجاب شده؟؟

147 بازدید | 16 پست

مامانم امروز میگفت دعای عرفه برای مستجاب شدن دعا میخونن و خیلی خوبه. واقعا کسی تاحالا دعاش با خوندن دعای عرفه مستجاب شده؟ چون خیلی طولانیه خوندنش میخوام ببینم بنظرتون جواب میگیرم بخونم؟

لطفا لایک نکنین مرسی💝

من ك ب هر دري زدم در بروم بسته شد اميدوارم حاجتتو بگيري منم دعا كن گلم

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم    

ديگ خسته شدم انگار خدا صدامو نميشنوه😭😭

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
2728
چهله زیارت عاشورا به روش ایت الله حق شناسم امتحان کردی؟

ن اون خيلي سخته اخه فقط سوره ياسينو دارم ميخونم ك ي شبشو يادم رفته نميدونم قبوله يا ن

ن اون خيلي سخته اخه فقط سوره ياسينو دارم ميخونم ك ي شبشو يادم رفته نميدونم قبوله يا ن

قبوله انشالله یروز بجاش دوتا میخوندی. ولی کلا تو هر چهله و ختمی مراقبه و گناه نکردن خیلی مهمه + نماز اول وقت

لطفا لایک نکنین مرسی💝

من سالها پیش روز عرفه دعا کردم و به طرز معجزه اوری براورده شد

ولی این روزها هرچه دعا می کنم براورده نمیشه خدا کنه امسال به حق این روز عزیز دعای من هم  ه براورده بشه 

خانمها لطفا مرا هم دعا کنید سپاس 

https://harfeto.timefriend.net/16297043150045
2738
بچه ها دعای امروز و‌‌بخونین و از شب‌ دوره ۲۸ روزه شکرگزاری و انجام بدین بخدا معجزه میکنه

دعای عرفه تو مفاتیحه؟ همینجا خونه میشه خودم بخونم؟

لطفا لایک نکنین مرسی💝
عزیزم باید از اول بخونی اگه چله برداشتی

مرسي گلم

2706