1464
1411
عنوان

حياط خونه ي مادربزرگ (عكس)

1424 بازدید | 66 پست

از وقتي چشم باز كردم تو اين حياط مشغول بازي با دختر خاله ها و پسر خاله هام بودن

به نظرم ميومد بزرگترين و بهترين جاي  دنياست، يه حوض ابي هم داشت اون موقع ها كه بعد بازي توش آبتني ميكرديم

از همه بهتر شب هاي عاشورا بود كه مادر بزرگم نذر حليم داشت، تو اين حياط تا صبح بالا سر ديگ صلوات ميفرستادنو شب نشيني ميكردن...

من ديگه اون دخترك كوچولو نيستم، ٣٢ سالمه و سال هاست از تهران مهاجرت كردم و رفتم.... اما هنوزم كه برميگردم، اولين جايي كه ميرم همين حياط نقلي و دوستداشتنيه، كنار مادربزرگي كه ديگه اون زن قبراق و شوخ و پر انرژي نيست، اما هنوزم با وجود پر مهرش به اين خونه صفا ميده...

مامالي همون مامان الي هست به زبون دخترم❤️ 

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1473

خواهرا امروز بهترین روزهس واسه دعا کردن ومستجاب شدن...اگه امکانش هس براتون یه صلوات برای مشکل من بفرستین حل بشه...برم سرخونه وزندگیم  دیگه دارم کم میارم صبر داره تموم میشه  ....ممنونم ازتون عاقبت بخیر بشین وخوشبخت  

وزن اولیه۶۸...وزن فعلی ۶۵..وزن هدف ۶۰...   توکل بر خدا وکمک دوستانم به هدفمون برسیم....تاپیک لاغری خانومای ۸۵کیلویی
1334
خووونه ی مادر بزرگه‌ هزار تا قصه‌ داره خونه ی مادر بزرگه‌ شادی و خنده‌ داره

اين شعر و از بچگي موقع رفتن ميخونديم

الانم به دخترم ياد دادم، ميرسيم اونجا ميخونه😁

مامالي همون مامان الي هست به زبون دخترم❤️ 
1474

عزیزم خدا واسه هم نگهتون داره واقعا زیباست

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانومای خوشگل واسه سلامتی منو نینیم و حل شدن مشکلاتمون اگه میشه یه صلوات بفرستین😍😍😍

واقعا با صفاست  خدا همه مادر بزرگ ها و پدربزرگ های مهربون رو حفظ کنه و تنشون همیشه سلامت باسه ماکه نه پدربزدگ و مادربزرگب دیدیم نه عمه نه خاله نه دایی نه خواهر نه برادر هبچ کسی 

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا. تو رو به بزرگیت قسمت میدم تیکرم این ماه واقعی بشه.  یا رب العالمین 
1331