2726
عنوان

به نظرتون...🤔😉

| مشاهده متن کامل بحث + 181 بازدید | 34 پست
22واسه ازدواج دختر خوبه پسر هم 28 تفاوت هم از ۳ تا ۱۰ سال

ده به نظرم زیاده فکر کن دختره ۱۸سالش باشه اون طرف ۲۸ یا ۳۰ اون کجا فکرش این اقا فکرش کجاس

من به کارما اعتقاد دارم و منتظر جواب کارهای خوبم هستم👌

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ربطی به سن نداره  باید دو طرف به بلوغ فکری و...برسن و بتونن همو درک کنن گاهی یه دختر 17 ساله عق ...

اره قبول دارم👌

هر وقت دختر خانوم یا آقا پسری مفهوم زندگی مشترک رو درک کنن و بتونن حامی همدیگه باشن تو هر شرایطی

به نظرم هرموقع ک تونستن از پس هزینه های زندگی بر بیان🤔

ازدواج به اعداد و ارقام نیست عزیزم . توی ازدواج رشد فکری دو طرف مهمه و تقاهم داشتن . من شخصا ازدواج ...

اره قبول دارم 

الان بقیه ازت الگو گرفتن یا هنو به همون عقیدن؟

اره قبول دارم  الان بقیه ازت الگو گرفتن یا هنو به همون عقیدن؟

هنوز میگن وای تو خیلی بچه بودی ازدواج کردی . اخه الانم چیزی از عقدم نمیگذره و فقط چندماهه گذشته . ولی من کلاااا کاری به حرف مردم ندارم . همچین میگن وای ازدواج آدمو از زندگی عقب میندازه که انگار قبل از ازدواج کارشناس ناسا بودن . منکه از وقتی ازدواج کردم حالم خیلی بهتره همه کارایی که دلم میخواست و نکردم را با حمایت همسرم انجام دادم . از رشتم متنفر بودم ولی جرأت اینکه از اول درس بخونم را نداشتم ولی همسرم بم جرات داد و الان رشته قبلیم را ول کردم و میخوام از اول برم مشاوره بخونم . به نظر من اینا که میگن ما وقتی ازدواج کردیم دیگه پیشرفت نکردیم تقصیر تنبلی های خودشونه میندازن گردن همسرشون . البته بماند که بعضی مردا واقعا بدن و گند میزنن به زندگی آدم . ولی ازدواج خوب خیلی هم باعث پیشرفته . منکه خودم پیشرفت کردم هیچ کاری ام به حرف مردم ندارم

هنوز میگن وای تو خیلی بچه بودی ازدواج کردی . اخه الانم چیزی از عقدم نمیگذره و فقط چندماهه گذشته . ول ...

میدونی بعضی از اقایون باعث پیشرفت میشن بعضیاا ن خودش تو باتلاقه توهم میزاره همونجاا و اجازه هیچکاری نمیده بهت 

اتتخاب خوب باعث موفقیت میشه 

ده به نظرم زیاده فکر کن دختره ۱۸سالش باشه اون طرف ۲۸ یا ۳۰ اون کجا فکرش این اقا فکرش کجاس

تا ۳۰ میشه ۱۲سال اختلاف

نصف دوروبری های ما تا ده سال اختلاف دارن مشکلی ام تا الان ک نداشتن

پدرمادر خودمم ده سال اختلاف دارن 😍

همه چی بستگی ب طرفین دارع 

#کاربر_قدیمی_ام
این به خاطر تربیت نادرسته که شدن خواهر جان    

تنبل پرور شدن خودشون اضافن یه نونخور اضافم میاره بدبخت میکنه دختره رو تازه نمیذاره پیشرفتم کنه😂

خدا قسمت نکنه ایجور ادمارو

2706