2733
2734
عنوان

یکی تو خیابون از دختر خاله ام...

342 بازدید | 16 پست

یه دختر خاله دارم مجرده. قبلا تاپیکشو زدم. حالا ایناش مهم نیست. دوست داریم زود ازدواج کنه. پنج شنبه رفته بودیم با خودش و خاله ام و من خرید. رفتیم یه آقایی صاحب مغازه بود گفت یه برادر دارم دنبال زن میگردیم واسش و از خانواده شما و دخترتون خوشم اومده و شماره خونه ی خاله ام رو گرفت که زنگ بزنن. هنوز زنگ نزده. پنج شنبه شماره رو گرفت.به نظرتون چند روز دیگه باد منتظر بمونیم؟! دیر شده تا الان که زنگ نزدن؟! معمولا چند روزه که شماره میگیرن زنگ میزنن؟؟؟؟

بیا قسمت کنیــــم دردی که داری🌻💞       ‌               که تو کوچک دلــــــی طاقت نداری🍀

حتما در حال تحقیقات هستن😐

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تعطیلاته الان خیلیا مسافرتم هستن وقت هس تا اخر هفته ک زنگ بزنن

دعا کن زنگ بزنن 😭 میخوام زود ازدواج کنه

بیا قسمت کنیــــم دردی که داری🌻💞       ‌               که تو کوچک دلــــــی طاقت نداری🍀
2738

من دوستم ي خواستگار داشت تو اطلاعات بود رفته بودن سو پيشينه و سو سابقه از كل خاندانشون گرفته بودن ٣ماهم از محل كار پدرش ك استاد دانشگاهه عموهاش و خودش تحقيق كرده بودن جالبتر اينكه دوتا از عموهاي دوستمم تو اطلاعاتن و يكيشونم دكتره خودشم ك از خانومي هيچي كم نداره من دوس پسر دارم اما اون اصلا نداشته و نداره اخرش گفته بودن ن ما نميتونيم باهم وصلت كنيم با اينكه كلي اصرار كرده بودن و اخرشم گفته بودن نظرش رو دوستشه يني من😐خالا من با دوستم از نظر شخصيتي  زمينو اسمونيم

من دوستم ي خواستگار داشت تو اطلاعات بود رفته بودن سو پيشينه و سو سابقه از كل خاندانشون گرفته بودن ٣م ...

اخه این داداشش واسه برادر کوچیکترش دنبال زن بود. اعصابم خورده. هی منتظرم زنگ بزنن. 

2706