2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ممنونم

سلام دوست عزیز ببخشید تو این تاپیک پیام میزارم من تاپیک زدم اما بلد نبودم صدات کنم

می تونی بیا بخون 

چندین نفر گفتن که از خواهراشون بچه گرفتن و مشکلی پیش نیامده براشون

می خاستم بهت دل گرمی بدم توکلت به خدا باشه

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

ببخشید دیدم تاپیک رو قفل کردی اومدم اینجا بهت بگم 

شما که رحمت مشکل نداره اگرم خاصی بگی کسی بچه شو بهت بده حتما تو رحم خودت بزار،اینجوری هم شما طعم بارداری رو میچشی هم اون طرف که داره میده حداقل 9 ماه بچه رو تو وجودش پروش نداده که بگه بهش وابسته شدم و دلم نمیاد 

حداقل وابستگی اش کمتره 

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   

سلام عزیزم.دیدم تاپیکت قفله اومدم اینجا.یه دکتره نازایی بودکه ماه عسل اورده بودش.خیییییلی مطمئن حرف میزد و میگفت اصلا چیزی به اسم نازایی وجود نداره و هرکسی که به اون مراجعه کرده بود دست خالی نرفته بود.اسمش یادم نیست.ولی تو نت بزنی حتماپیداش میکنی.به نظرم شماکه انقدر سختی کشیدی،بیا این راهم برو مطمئنم که جواب میگیری.

انشاءالله سال دیگه تاپیک بزنی که یه کوچولوی خوشگل که ازهرجهت مال خودته داری بدنیا میاری🙏🙏

استارتر نمیدونم میخونی یا نه اون یکی تاپیکت قفل بود اینجا نوشتم یه دکتری هست تو شهر خوی که اب درمانی میکنه یه فامیل ما کلا اسپرم نداشت کل دکترای تهران جوابش کردن پوچ پوچ بود دو بار رفت پیش این دکتر الان بچشون دو سالشه 

یکی دیگه هم 6 سال بود بچه دار نمیشد یه بار رفت الان 1 سالشه بچش 

اینو برو حتما ایشالا جواب میگیری

ممنونم

اون تاپیکت قفل بود عزیزم واسه همین اینجا میگم این کارو نکن. خاله عروسمون هم بچه دار نمیشده خواهرش واسش بچه آورده اینا بزرگش کردن وقتی ۱۷سالش بود فهمیده خالش مامانش میشه و رفته باهاشون دعوا و ازشون متنفره حتی از کسی که بزرگش کرده و مامانشه هم متنفره میگه چرا اینکارو باهام کردین با اینکه پدر ومادرش تمام زندگیشون در اختیارشه اما با فهمیدن این موضوع از همشون متنفره الان ۸ساله گذشته اما هنوز کینه داره و دلش باهاشون صاف نمیشه همش اذیتشون میکنه .خب حق داره نباید این ظلمو در حقش میکردن .تو هم لطفا این کارو نکن برو جنین اهدایی بگیر اما از فامیل نباشه که هرچی بگی نمیفهمه آخرش یه نامردی پیدا میشه که حقیقتو بهش بگه و بعدش بچه بیچاره روانی میشه با فهمیدن این حقیقت. لطفا تمام جوانبو بسنج گلم فقط الان رو نبین تمام احتمالات رو در نظر بگیر

😍روزتان سرشار از افکار زیبا😍

اون تاپیکتو قفل کرده بودی نشد بهت پ بدم ببین خواهر منو نه تنها دکترا که رفتیم پیش یه دعا نویس اونم جوابش کرد ولی اخرش رفتن پیش دکتر آل یاسین الان دخترش دو ماهه دنیا اومده