2733
2734
عنوان

بنظرتون چی پیام بدم ب این اقا

229 بازدید | 22 پست

سلام دیشب بنگاهیه اومد گفت منم ضررکردم ولی اگ ناراضی باشی من ب روی چشمام میدم ضررتو من نزیک ۷۰.۸۰ضررکردم دوس ندارم خودم ماشین ندارم یکی دیگ اینطوری کنه گفت میدم اما خودشو زد ب موش مردگی ک من ندارم من همین یه موتورو دارم سختمه زنم غر میزنه منم دلم سوخت اما منطقی ک فکر میکنم دوس دازم پولمو بگیرم حداقل ۲۰میلیون بگیرم بخدا خیلی سخته پولاتو بگیرن بخورن یا تاوان اشتباه یه نفر دیگه رو بدی

خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه ولی بنگاه دار مال مردم خور زیاد دیدم

همین باکار اشتباش منو کلی ضرر داده پول مال بابای خدا بیامرزم بوده بخدا شبا خوابم نمیبره برای پولم خیلی اذیتم انگار عذاب وجدان دارم

خدایا شکرت
2738
همین باکار اشتباش منو کلی ضرر داده پول مال بابای خدا بیامرزم بوده بخدا شبا خوابم نمیبره برای پولم خی ...

نه گلم کامل پولتو بگیر.دلتم نسوزه.بنگاه دارا گوش مردمو میبرن

⚘⚘⚘⚘یا حسین⚘⚘⚘⚘
حقت بگیر  بنگاه دار جماعت فقط حقه بازن ودزد

بخدا دیشب انقدر موش مردگی بازی دراورد ک ادم میخاست پولم اگ دارع بهش بده من میگم ۸۰تومن نه فقط هم ۲۰تومن بده

خدایا شکرت
آره بابا.گوش خودمو میدونی چندبار بریدن.یه ذره دین و ایمون ندارن که

تازه این اقا خادم حرمم هس هی میگفت منم ضرر کردم .گفتم منک نمیتونم تاوان گناه شمارو بدم من ب شما عتماد کردم پولو دادم چمیدونم شما چکار میکنین

خدایا شکرت
تازه این اقا خادم حرمم هس هی میگفت منم ضرر کردم .گفتم منک نمیتونم تاوان گناه شمارو بدم من ب شما عتما ...

عزیزم حق دست شماست.خودتم اذیت نکن.پولتو بگیر

⚘⚘⚘⚘یا حسین⚘⚘⚘⚘
2706