2733
2734

سلام شوهرم ی گوسفند خریده برا قربونی کردن حالا جمعیت دو طرف خانواده هامون ماشالله زیادن نفری فک کنم سه تیکه برسه خانواده شوهرم با این سه تیکه تا ی سال میزنن تو سرم اینم بگم تیمه ها بزرگن کوچیک نیستن.. واقعا نمیدونم چیکار کنم پارسال نفری سه تیکه رسید خانواده شوهرم آبرومو بردن از الان عزا گرفتم

😆

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بدید به نیازمندان

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

من که کلا به کشتن یه حیوون زبون بسته مخالفم وقتی به چشمش نگاه میکنم دلم کباب میشه

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت
2738

اگه بگی دادمش به نیازمن دیگه کسی توقع نمیکنه خیلیم بهتره میدی به کسایی که همیشه میخورن بعدشم گلایه میکنن.میدونی خیلیا هستن که نمیتونن گوشت بخرن.خواهش میکنم شوهرتو راضی کن

راز دل را نتوانم به کسی بگشایم/که در این دیر مغان راز نگهداری نیست

یه آبگوشت مشتی بپزید همه جمع شید بخورید به چند نفرم بدید .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706