2410
2553

عزیزم من ماما هستم ربطی به تاخیر پریود نداره، احتمالا بهت قرص های ضد بارداری داده، سعی کن این قرصارو نخوری، تخمدانتو تنبل میکنه، کیست رحم از سردیجاته، ترشی نخور، آب یخ نخور، اب با غذا نخور، ورزش کن، قند و چربی رو کم کن، پروتیین زیاد بهور و کربوهیدزات کم کلا به رژیم غذاییت دقت کن، من چون مجبوریم نسخه پر کنیم قرص میدیم وگرنه هیچوقت خودمون ازین چیزا نمیخوریم، 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
توی بارداری که این همه قرصو مکمل میدن چی اوناهم تاثیری نداره؟

نه که تاثیر نداشته باشه ولی وقتی مثلا ویتامین دی میدن تمیگن با غذایی که یه ذره روغن داره بخور، یا قرص اهن رو با کلسیم نخور، کلا جذب اینا وابسته به خیلی چیزاس

نه که تاثیر نداشته باشه ولی وقتی مثلا ویتامین دی میدن تمیگن با غذایی که یه ذره روغن داره بخور، یا قر ...

اگه از این قرص ها استفاده نشه چی مشکلی پیش میاد من دکترم بهم یه مکمل داده استفاده کنم ولی من نمیخوام بخورمش

اگه از این قرص ها استفاده نشه چی مشکلی پیش میاد من دکترم بهم یه مکمل داده استفاده کنم ولی من نمیخوام ...

بخور ، خورنش بهتر از نخوردنشه، حتی برای بارداری بدون اینکه آزمایشی داده بشه حتما اسید فولیک و ویتامین سی به صورت روزانه و ویتامین دی هفته ای یک بار داده میشه، شما با غذا بخور اگه مشکل گوارشی داری، بی فایده نیست

2714
عزیزم من ماما هستم ربطی به تاخیر پریود نداره، احتمالا بهت قرص های ضد بارداری داده، سعی کن این قرصارو ...

بله قرص ال داده ممنونم ک برام وقت گزاشتی و با حوصله جوابما دادی اگه امکانش هست میشه درخواست دوستیما بپزیری من سوالی داشتم در این مورد ازتون بپرسم

اکثر کیست ها ب خاطر حموم رفتن خانوما تو دوره ی پری هس

تو این چند روز بهداشتو رعایت کن اما حموم نرو بخصوص سه روز اول

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊