2726
عنوان

اقدام در شب عید قربان

470 بازدید | 17 پست

دوستان امشب از اذان مغرب تا اذان صبح فردا نباید نطفه تشکیل بشه و اقدام کرد.

کسی میدونه امروز قبل از اذان مغرب اگه اقدام کنیم مشکل داره یا نه؟مثلا الان؟

وزن اولیه:۹۴😢‌هدف :۶۵🏅 وزن الان:۸۱😢 👈۷۹/۹۰۰🔓    همه چیزو سپردم به خدا... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلاامروزوامشب هرکس اقدام کنه یابچش نمیمونه یالب شکافی میشه

خدایاممنونم بابت معجزه ی قشنگت😍امیرحسین مامان زودبیافدای دست وپای کوچیکت بشه مامان الهی،خدایاتوروبحق پنج تن دامن همه ی منتظراروسبزکن وحافظ نی نی من باش توروبخداییت وبزرگیت قسم میدم،هیچ زنی وبابچه امتحان نکن😆اگه خواستین ی صلوات برای سالم بدنیااومدن نی نیم بفرستین حاجت روابشین ایشالا😍😍😍💝😄😘
2728
کلاامروزوامشب هرکس اقدام کنه یابچش نمیمونه یالب شکافی میشه

فقط موندم اين خارجيا چرا بچه هاشون سالمن  پس 

ميشه از ترويج اين خرافات دست برداريد خودتون عمل كنيد بهشا گر ميخوايد اما ترويجش نكنيد

انقدر خوشبخت باش که صدای آرامشت گوش فلک را کر کند
فقط موندم اين خارجيا چرا بچه هاشون سالمن  پس  ميشه از ترويج اين خرافات دست برداريد خودتون ...

واخب توبرواقدام کن 😓

خدایاممنونم بابت معجزه ی قشنگت😍امیرحسین مامان زودبیافدای دست وپای کوچیکت بشه مامان الهی،خدایاتوروبحق پنج تن دامن همه ی منتظراروسبزکن وحافظ نی نی من باش توروبخداییت وبزرگیت قسم میدم،هیچ زنی وبابچه امتحان نکن😆اگه خواستین ی صلوات برای سالم بدنیااومدن نی نیم بفرستین حاجت روابشین ایشالا😍😍😍💝😄😘
فقط موندم اين خارجيا چرا بچه هاشون سالمن  پس  ميشه از ترويج اين خرافات دست برداريد خودتون ...

شما مگه باخارجیا زندگی کردی عزیزم 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

بچه هاشون سالمن ؟من این حدیثو رد یا اثبات نمیکنم چون خودم از صحتش اگاه نیستم ولی بیماری هایی که تو ایران هست تو خارجم هست از جمله لیبیال و پالاتال کلفت یا همون شکاف لب و کام 

من تو ریحانه بهشتی خوندم بچه ۶ انگشتی میشه شب عید قربان اقدام نکن لطفا ریسکه احتمال بده ۱ درصد بشه چون دومورد تو فامیلا داشتیم و با عمل خوب شدن 

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️

😛😛😛

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
همه منتظر امشب بودن یکی میگه نکنین  یکی میگه بکنین چه اختلافی افتاده بین علما

شب عید قربان از مکروهات آمیزشه

2706