2726
عنوان

دکتر مهدی هاشم آقایی

156 بازدید | 16 پست

سلام دوستان کسی تا حالا پیش دکتر هاشم آقایی اسلیو یا بای پس انجام داده؟
من تصمیم به عمل دارم و دارم دنبال یه جراح حرفه ای میگردم چندین نفر ایشونو پیشنهاد دادن
خواستم ببینم اینجا کسی میشناستشون و باهاشون عمل کرده؟

مادر من با ایشون بای پس انجام داده
 مامانم 4 سال پیش به خاطر اضافه وزن کلی مشکل دیابت و فشار داشت حتی راه رفتن براش سخت بود
دکترا گفته بودن باید وزنشو کم کنه چون براش خطرناک ما هم خیلی دنبال دکتر خوب گشتیم چون میترسیدیم از جراحی اما خداروشکر الان در سلامت کامل 52 کیلو وزن کم کرده ، بازگشت نداشته و مشکلاتش هم تا حد زیادی برطرف شده حتی خودش هر روز پیاده روی میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم اسلیو بهتر یا بای پس دکتر تشخیص دادن چه عملی کنن؟

بستگی داره دکترتون تشخیص بدن کدوم برای شما مناسب تر

اسلیو : مناسب برای افراد حجیم خوار ، تاثیر کمتر بر روی کاهش وزن داره ، هزینه عمل پایین تر ، مدت زمان بستری کمتر (1 شب) ، احتمال اختلال ویتامینی بعد از عمل کمتر ، زمان عمل جراحی و بیهوشی کمتر ، میزان جذب مواد غذایی بیشتر و دستگاه گوارش دستکاری نمیشه

بای پس : مناسب برای افراد ریزه خوار ، کاهش وزن بیشتر نسبت به اسلیو ، هزینه بیشتر نسبت به اسلیو ، مدت زمان بستری بیشتر (2 شب) ، احتمال به وجود اومدن اختلالات ویتامینی گذرا ، مواد غذایی بیشتر دفع میگردد ، تغییراتی در دستگاه گوارش ایجاد میشود

ایشون تخصصشون چیه؟ تو کدوم بیمارستان عمل میکنن

عزیزم

دکتر مهدی هاشم آقایی سابقه ده سال جراحی موفق در حوزه عمل های زیبایی و چاقی دارن

دارای بیش از 7000 عمل موفق هستند

متخصص جراحی لاغری و زیبایی و دارای بیشترین آمار رضایت مراجعین و با تیم بسیار حرفه ای در بیمارستان فوق تخصصی عمل میکنن

واقعا جزو بهترین ها

شما الان از هزینه جراحی اطلاعی دارین؟

الان دقیق نمیدونم چون مادرم 4 سال پیش عمل شدن اما اینو میدونم که دکتر هاشم آقایی با همه بیمه ها قرار داد دارن و خیلی از هزینه هارو اون زمان بیمه متقبل شد

2706