2737
2734

هزینه تبلیغات زیاده ممکنه برا یه تبلیغ دو سه میلیون بگیرن😕 بعد بعضی پیجا میبینی خانمه صبح تا شبش کاراش فیلم عکس میزاره از خواب بیدار شدن تا خوابیدن حتی سیب زمینی سرخ کردن هم برمیدارن استوری میزارن😕 بعد تعداد فالوراش میبینی ۱۰k هست 😐 یا از جاهای مختلف روسری مانتو براش پست میکنن که تبلیغشون کنه. این پیجا اخه جه جذابیتی داره😐

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم خیلی زورم میگیره ولی مجبورام برا تبلیغ کارام براشون رایگان بفرستم

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو

واقعا خوشبحالشون 

اکثرا یه شوهر همراه دارن

تاحالا دیدی یکیشون حتی ابروهاش بهم ریخته باشه با وجود بچه کوچیک😧

اما ماچی تا گوشی دست میگیریم شوهره غرغراش شروع میشه

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

هرکسی میتونه اینکارو کنه، ما چون آبرو و خانواده داریم اینکارو نمی‌کنیم

مردم از راهی پول در میارن، بیس چاری باید عکس و فیلم بذارن از خودشون با تن فروشی فرقی نداره

اوست نشسته درنظر من به کجا نظر کنم؟ 
2738

اره موافقم از همه چیزشون استوری میزارن چون دارن از این راه درآمد کسب میکنن میدونی اصلا اون فالوور بالاها ازشون حسابم میبرن،، که نکنه اعتبار یه مزونی یا یه جایی رو با یه بد گفتن بیارن پایین😑تو ایران خیلی داره رواج پیدا میکنه و مردمم ک همش فالو میکنن خودمم دو سه تا پیج این مدلی فالوو کردما 👋😄😄البته بیشتر آشپزیه

ولی از  پیج های روزمرگی بدم میاد 

یا اصلا یه چیزی مثلا پیج میزنن برا بچه ایی ک هنوز ب دنیا نیومده😅😅😅😅 اخهههه اینا چه کاریه 😁

🌸
واقعا خوشبحالشون  اکثرا یه شوهر همراه دارن تاحالا دیدی یکیشون حتی ابروهاش بهم ریخته باش ...

اره دیدم شوهره پایه هست همه جا باهاش عکس میگیره یا تو ماشین اهنگ میخونن با هم میزارن استوری. 

چجوری انقدر فالوراشون زیاد میشه اخه

نمیدونم مردم انگار خوششون میاد یا خیلی بیکارن این چرت پرتا دنبال میکنن. یه ابدارجی هم هست نمیدونم میشناسین این حتی از شغلش استعفا داد الان داره با تبلیغات میگذرونه تا یه شغل جدید راه بندازه

اره دیدم شوهره پایه هست همه جا باهاش عکس میگیره یا تو ماشین اهنگ میخونن با هم میزارن استوری. 

همینه دیگه 

حتی لباس بچهاشون ظرفاشون مواد غذاییشونو براشون پست میکنن دیگه چی میخوان😕

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
منم خیلی زورم میگیره ولی مجبورام برا تبلیغ کارام براشون رایگان بفرستم

بفرس برا من 😂 خودم همه جا میگم کارش خوبه😂

2706