1345
1341

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

علوم آز

تو آمدی بی آنکه بدانی خدا با تو،برای من یک بغل شعرِنگفته فرستاد...حالا بنشین و تماشا کن چگونه آیه آیه کتاب رسالت تو را خواهم سرود،پیامبر از همه جا بی خبر من...♥️♥️
1350

عزیزم آرمی هستی؟ 

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           
1307
خب چرا 

دختر همکار مامانم میخونده

درامدش خوبه

تو آمدی بی آنکه بدانی خدا با تو،برای من یک بغل شعرِنگفته فرستاد...حالا بنشین و تماشا کن چگونه آیه آیه کتاب رسالت تو را خواهم سرود،پیامبر از همه جا بی خبر من...♥️♥️
شما کیپاپری؟؟؟

آره 😍 

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           
هر دوش خوبه  دوست مامانم دخترش علوم آزمایشگاهی خونده حتی تو طرح دو میلیون درآمد داشت الانم که ...

لابد دکترا داره 

الان حق تاسیس ازمایشگاه مشروط به داشتن دکترا هست تا ازه همکاری با پزشک متخصص!!!!!!!!

1226
طرفدار بی تی اس هستس؟؟؟؟

ار65😍

لابد دکترا داره  الان حق تاسیس ازمایشگاه مشروط به داشتن دکترا هست تا ازه همکاری با پزشک متخصص! ...

اره ازمایشگاه ها خیلی اشباع شدن واقعا و تاسیسشم واقعا سخته 

هر کدومشو که حس میکنید به نسبت هم علاقه دارید هم استعداد دارید  ولی پرستاری به اصطلاح آدمو پیر ...

والا استعداد ک در هیچکدوم ندارم.... اره از همین پرستاری میترسم و بدم میاد واقعا.... دیگه هرچی ک خدا بخواد

1335