2733
2734

@بانوی_بی_نشان    

ایشون با جزئیات میگه😁

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرساعتی حتی شنبه هم میتونی قضاشو بجا بیاری

😂😂😂😂😂

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2731

غسل جمعه به حدی سفارش شده که حتی شما میتونید روز شنبه قضای اون رو به جا بیارید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

من فکر کنم قبل از نماز ظهر یعنی توی صبح تا قبل اذان باشه بازم بانو بیاد جوابتو بهتر میده

شبیه غسلای دیگه ست انجامش

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
غسل جمعه به حدی سفارش شده که حتی شما میتونید روز شنبه قضای اون رو به جا بیارید.

وا من تاحالا نشنیده بودم؟؟؟؟!!!!!!!😱😱😱😱😱😱😱😱

من فکر کنم قبل از نماز ظهر یعنی توی صبح تا قبل اذان باشه بازم بانو بیاد جوابتو بهتر میده شبیه غسلای ...

میگند بهترین وقت قبل از اذان ظهر هست.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2738
وا من تاحالا نشنیده بودم؟؟؟؟!!!!!!!😱😱😱😱😱😱😱😱

😊😁

یکی از آثار غسل جمعه اینه که اگر کسی هر جمعه غسل کنه،بعد از مرگ بدنش سالم میمونه و تجزیه نمیشه.

من فکر کنم قبل از نماز ظهر یعنی توی صبح تا قبل اذان باشه بازم بانو بیاد جوابتو بهتر میده شبیه غسلای ...

بهترین موقعش بین نماز صبح و ظهره هرچقدر هم نزدیکتر به اذان ظهر باشه ثوابش بیشتره

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
😊😁 یکی از آثار غسل جمعه اینه که اگر کسی هر جمعه غسل کنه،بعد از مرگ بدنش سالم میمونه و تجزیه نمیشه ...

آخه بانو امر مستحب که قضا نداره

میشه لطف کنید برام بیشتر توضیح بدید؟!

چون نمیدونم میپرسم که آگاه بشم

آخه بانو امر مستحب که قضا نداره میشه لطف کنید برام بیشتر توضیح بدید؟! چون نمیدونم میپرسم که آگا ...

داره عزیزم.مثل نماز شب.به خاطر آثار بی شماری که داره.

چی خنده داره؟؟؟!!

توضیحاتمو بخون فکر کردم محض مزاح میگین 

عذرخواهی میکنم

2706