2726
عنوان

دعای عرفه و استجابت دعا

118 بازدید | 7 پست

سلام بچه ها

امروز روز عرفه ست

جمعه یه جایی بودم، سخنران میگفت " ماه رمضان و شب قدر ارزشمند ترین موقع ارتباط با خدا و آمرزش گناهان و استجابت دعاست. اما مستنده که حاجتی که ماه رمضان برآورده نشده روز عرفه از خدا بخوایید که ان شاالله برآورده میشه."

منم خواستم ازتون خواهش کنم با دل های پاکتون برای منم دعا کنید دوست جونیا.

حتی اگر نمیتونید مراسم خاصی برید پای تلوزیون حتما دعا رو از دست ندید. 

ان شاالله امام حسین که صاحب این دعاست حاجت هممونو بده. 

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️
وای واسه سلامتی منم دعا کنید سال دیگه این وقتا خوب خوب شده باشم😣

الهی آمین . ان شاالله سلامتی کامل رو بدست بیاری عزیزم

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای واسه سلامتی منم دعا کنید سال دیگه این وقتا خوب خوب شده باشم😣

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3100351&slug=حاجت-دارا-عرفه-رو-از-دست-ندینا-همه-دعا-کنین-فردا&postId=100618779

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2728

انشالله همه حاجت روا شن، واسه منم دعا كنين لطفن🌸

من معتقد هستم كه زن در اصل ادم نيست/شايد گروگان خدا در دست ادمهاست/هرجا كه باشد مرد سرگرم است اما زن/هرجاي اين دنيا كه باشد باز هم تنهاست
انشالله همه حاجت روا شن، واسه منم دعا كنين لطفن🌸

حتما عزیزم. التماس دعا

ان شالله حاجت روا بشین برای همه مریضا و شفای دختر منم دعا کنین

حتما عزیزم. ان شاالله سلامتی کامل حاصل بشه