2733
2734
عنوان

کدبانوهای اهل فوت و فن بیان

66 بازدید | 5 پست

سلام ،دوستان من کلی هویج رنده شده تو فریزر دارم ،علاقه ای به سوپ هم ندارم .باهاشون چی درست کنم؟؟؟؟؟ یه سوال دیگه کیفیت و مزشون ازبین نمیره تو فریزر؟؟؟؟

لیلای کسی باش که مجنون تو باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم یه غذا میگم امتحان کن عالی میشه

سینه مرغ یا بوقلمون رو چرخ کن بهش پیاز رنده شده اضافه کن،نمک و ادویه و زعفرون بهش بزن تو یه ظرف دیگ هویج رنده شده رو تفت بده تایکم تغییر رنگ کنه بعد زرشک بریز توش و خاموشش کن.

بعد تو یه ظرف آردسوخاری و تویه ظرف یه دونه تخم مرغ زده شده بزار.

گوشتت رو بریز کف دست تختش کن یه قاشق مرباخوری از هویج و زرشک بریز وسط گوشت بعد تاش کن بزار تو تخم مرغ و آرد بعدم سرخ کن

با برنج یا نون نوش جان کن😋😋😋😋😋😉

یبار تونستم اینبارم میتونم💪.                                                       پیش به سوی هدف قشنگ😍                                                    عضو تاپیک  لاغری دورهمی دوستانه                                                  وزن اولیه ۶۳(22آذر)                                                                  وزن هدف۵۷😍🥹                                                                      هفته اول👈(۲۶آذر وزن۶۱۵۵۰😍) هفته دوم👈(۳دی وزن۶۱۰۵۰😍) هفته سوم👈(۱۷دی وزن۶۰۵۰۰😍)  هفته چهارم👈(۲۴دی۶۰۱۰۰😍)           هفته پنجم👈(ا بهمن۶۰😍) هفته ششم👈(۸بهمن۵۹۹۰۰😍) هفته هفتم👈(۱۵بهمن۵۸۹۵۰😍).   هفته هشتم👈(۲۲بهمن۵۸۴۵۰😍) 👈هفته یازدهم(۲۰اسفند۵۷۷۵۰😍)  👈هفته دوازدهم (۲۷اسفند۵۶۸۰۰💃)👈 هفته سیزدهم (۱۲ فروردین ۵۷۴۵۰🥲🥹😥) 👈هفته پانزدهم(۲۶فروردین۵۷۱۵۰😍) 👈هفته شانزدهم (۲اردیبهشت۵۷۲۰۰)