2726
عنوان

خواهرم میخاد سگ بیاره

341 بازدید | 17 پست

اومده بودیم مسافرت خواهرم هم گفتن میایم شوهرم گفت تو ماشین جا نداریم چیز اضافه فقط نیارین ماشینم تازه داده بود نانوتمیز بود دیدیم جوجه پسرش وازداین محلی ها هم بود بایه جعبه بزرگ اورده شوهرم تا خوده مقصد بامن قهر بود وحرف نمیزد وپاشم گذاشته بود رو گاز هی معلوم بود عصبیه باز از اونروز رد شد خواهرم فهمید شوهرم یجوریه بعددیروز برا عید قربان تصمیم گرفتیم بیایم مسافرت شوهر خواهرم گفت ماهم باهاتون میایم سگ پاکوتاه داست گفت بیارم شوهرت باز غرغرمیکنه گفتم نمیدونم وبا ناراحتی نشستم توماشین فهمیدونیاوردحالا اومدیم دامادمون میخاداز خواهرش سگ بگیره بیاره به خواهرم گفتم چجوریه مگه میخاد بیاره حالامیگه با ماشین دیگه تو جعبه میزاریم شوهرم بفهمه کلی غر میزنه همینجوریشم غرغرو هس دیگه بدتر چکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اونا میان نگیم میخایم بریمم کلی ناراحت میشن

یه بار ناراحت میشن بعد عادت میکنن

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

چه اصراریه بااین خواهرت بریدسفر؟

نریدباهاشون خوب

به شوهرت بگوازالان که اگه بخوای میپیچونمشون

مسلم بدون میگه نپیچون

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
اونا میان نگیم میخایم بریمم کلی ناراحت میشن

اصلا مهم نیست من هم دوست ندارم تو سفر حیوون تو ماشینم بزارن راحت نیستم.‌ بدون تعارف بگو شوهرم وسواس داره اگه ممکنه حیوون نیارید. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

با خواهرت که راحتتری بگو

زنگ بزن بگو سفر باهاتون خوش میگذره یه وقت ناراحت نشی ولی یه جوری به شوهرت بگو حیوون نیاره که ناراحت نشه. با خاطره خوش بریم و برگردیم 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

عزیزم من عاشق سگم

ولی تو ماشین نمیزارم

چون اگه جیش کنه بسیار بوی بدی میده

شما باید اولویت همسرت باشه 

بگو دوست نداریم نه من نه شوهرم

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
2706