2737
2734
عنوان

عجب شرایطی دارم به خدا😧😧😧

148 بازدید | 14 پست

از یه طرف اقدامی هستم امروز ۲۳ پری هستش ولی هیچ لک لانه گزینی هم ندیدم نمیدونم بچه دارم یا نه

از طرف دیگه کنکور امسالم خوب نبود میتونم رشته هایی رو برم بخونم تو دانشگاه های خوب تهران ولی بعدا به دردم نمیخورن

و اینکه نمیدونم امسال انتخاب رشته بکنم یا یه سال هم بمونم پشت کنکور

از یه سمت دیگه کار شوهرم فکرمو مشغول کرده...

از یه طرف خونه خریدنمون...

من یک عدد داغون هستم میشه صحبت کنین باهام آروم بشم؟؟؟؟

بی تو اما به چه حالی من از آن کوچه گذشتم...؟

با این همه مشغله فکری یه فرصت دیگه واسه بچه دار شدن اقدام کن.بزار یکم وضعت روبه راه تر بشه

آموزش خیاطی خانم عمرانی  معادل ۲۳۰ و ۷۵۰ صفحه کتاب رنگی و هدیه ویژه.    کامل ترین و جدید ترین مجموعه آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی‌.    پکیج طلایی آموزش خیاطی از مقدماتی تا پیشرفته و فوق حرفه ای.قیمت پکیج ۳۸۰۰۰ تومان.     ارسال رایگان به کل کشور. .   جهت کسب اطلاعات بیشتر در ت لگرام پیام بدهید ۰۹۳۹۹۵۴۵۸۳۱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با این همه مشغله فکری یه فرصت دیگه واسه بچه دار شدن اقدام کن.بزار یکم وضعت روبه راه تر بشه

نمیشه از اینور اونور خیلی حرف میشنوم اعصابم نمیکشه

2728

دوست قشنگم خیلی ها الان شرایط زندگی شون خیلی بدتر از شما هستش یکی ممکنه بچه بخواد ولی نمیتونه تا آخر عمرش بچه دار بشه یکی دیگه حتی پول نداره خونه رهن کنه چه برسه خونه بخره یکی هست پولشو نداره  کنکور بده درسش رو ادامه بده انشاالله همه مشکلاتت حل بشه دوست قشنگم خدا رو به خاطر این همه نعمت و رحمتش شکر کن امیدوارم به هر چی میخوای برسی گلم

بی رودروایسی بگو الان موقعیتش نیست‌.هنوز میخوام با شوهرم دونفری خوش بگذرونم بچه بعدش میاد و این حرفا.

از سرت بازشون کن.اهمیت نده اصن ازین آدما همه جا هست

آموزش خیاطی خانم عمرانی  معادل ۲۳۰ و ۷۵۰ صفحه کتاب رنگی و هدیه ویژه.    کامل ترین و جدید ترین مجموعه آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی‌.    پکیج طلایی آموزش خیاطی از مقدماتی تا پیشرفته و فوق حرفه ای.قیمت پکیج ۳۸۰۰۰ تومان.     ارسال رایگان به کل کشور. .   جهت کسب اطلاعات بیشتر در ت لگرام پیام بدهید ۰۹۳۹۹۵۴۵۸۳۱
دوست قشنگم خیلی ها الان شرایط زندگی شون خیلی بدتر از شما هستش یکی ممکنه بچه بخواد ولی نمیتونه تا آخر ...

چقد حرفات قشنگ بود عزیزم ممنون

2738
۲۱

چرا همه چیو باهم ؟

اول برو دانشگاه اگه هدف داری بعد از دانشگاه باردار شو چه عجله ایه همزمان با بچه کوچیک چجوری میخوای درس بخونی پیش کی بزاریش بری دانشگاه؟ 

یکم به ثبات برس بعد. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
چرا همه چیو باهم ؟ اول برو دانشگاه اگه هدف داری بعد از دانشگاه باردار شو چه عجله ایه همزمان با بچه ...

امسال که برای کنکور میخوندم یه عالمه حرف شنیدم حالا سال بعد بخوام بمونم‌ باید حامله بشم و بمونم که حداقل حرف دیگرانو نشنوم

وا

بالاخره یا خودت مهمی یا اطرافیان تا وقتی دیگران برای تو تصمیم بگیرن همینه. روز خوش

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
۲۱

عزیزم مگه چقدر سن داری که از اینور اونور حرف میشنوی

گوش نده بزار هروقت شرایطش رو داشتی

با آدم بی منطق بحث کردن مثل چایی دم کردن با آب سرده . ظاهرا داری همون کارو انجام میدی ولی عمرا به نتیجه دلخواه برسی
2706