2733
2734
منم مث شما هر چند وقت سوپرایزش میکنم واسه تشکر..اما خودم یه کیک درست میکنم میزارم روی میز..یه عالمه ...

خیلی خوبع گاهی باید ازاقایون تحویل بگیرییم😜😜

خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره شوهرمن اما ب کم قانع نیس همیشه کادوهای خوب میخاد😣😣

کادو های خوب پول خوب هم میخواد

ولی الزاما کادو خوب گرون نیست

خوب ترین کادو عشق و محبتی هست که شما بهش دارین

اون شب سعی کنین متفاوت باشین 

مثلا بگین میخواستم یه دسته گل خوشگل برات بخرم دیدم خودم گلم خیلی هم خوب تر گفتم چه کاریه خرج اضافه کنم 

خلاصه اینا رو بگین و محبت کنین میفهمه چه کادوی خوبی خدا بهش داده

﷽ 🌸🌸 🌸 آقا     هستم🌸 🌸 🌸    صبورانه در انتظارزمان بمان ! هر چیز در زمان خودش ر خ میدهد..باغبان حتی اگر  باغش را غرق آب كند ،درختانخارج از فصل خود میوه نمیدهند
2731
کادو های خوب پول خوب هم میخواد ولی الزاما کادو خوب گرون نیست خوب ترین کادو عشق و محبتی هست که شما ...

من همیشه همینطوریم ولی مثلا من برای تولدم کادو طلا خواستم و خرید و اما شوهرم برای تولدش غیر مستقیم گفت گوشی میخام

خدایا شکرت
من همیشه همینطوریم ولی مثلا من برای تولدم کادو طلا خواستم و خرید و اما شوهرم برای تولدش غیر مستقیم گ ...

چه خبره عقدی یا عروسی؟؟؟

﷽ 🌸🌸 🌸 آقا     هستم🌸 🌸 🌸    صبورانه در انتظارزمان بمان ! هر چیز در زمان خودش ر خ میدهد..باغبان حتی اگر  باغش را غرق آب كند ،درختانخارج از فصل خود میوه نمیدهند