2726

عزیزم باید ببینی شوهرت ب چی علاقه داره اخه😐من اخرین بار با گل و ماگ و بازی ایکس باکس و کیک سوپرایزش کردم😐🐀

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
عزیزم باید ببینی شوهرت ب چی علاقه داره اخه😐من اخرین بار با گل و ماگ و بازی ایکس باکس و کیک سوپرایزش ...

اخه این همه چیز نه چون دوماه دیگ تولدشه اینارو گذاشتم برای اون موقع .ولی یه سورپرایز کوچولو

خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از لحاظ مالی 

چقد میخوای خرج کنی؟

﷽ 🌸🌸 🌸 آقا     هستم🌸 🌸 🌸    صبورانه در انتظارزمان بمان ! هر چیز در زمان خودش ر خ میدهد..باغبان حتی اگر  باغش را غرق آب كند ،درختانخارج از فصل خود میوه نمیدهند
2728
۱۰۰یا۲۰۰چون دوماه دیگ تولدشه میخام اونوموقع براش گوشی بخرم

مثلا یه کیف پول چرم بگیر براش. کمربند.تی شرت یا پیراهن. ست لباس راحتی برا تو خونه. بعد یه کیک دو نفره ساده و چند تا شمع و یه شاخه گل.

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

به نظر من چیزهایی تزییناتی مث گل رو نگیر

یه شب رویایی براش رقم بزن قبلش بهش یه اسپری یا عطری هدیه بده 

اینا مناسب و باب سلیقه اکثر مردا هست

﷽ 🌸🌸 🌸 آقا     هستم🌸 🌸 🌸    صبورانه در انتظارزمان بمان ! هر چیز در زمان خودش ر خ میدهد..باغبان حتی اگر  باغش را غرق آب كند ،درختانخارج از فصل خود میوه نمیدهند
اره اینام عالیه عزیزم

کارایی دارن در عین حال قیمت مناسبم میتونی براش پیدا کنی 😘❤😘

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
واقعا؟؟

اره 

البته به نظر من 

این خیلی لذت بخشه بدونی خانومت به فکرته 

حالا ما مردا به کم قانعیم 

همون شب رویایی با مهربونی و دلبری با یه عطری چیزی کفایت میکنه 

کیک دونفر هم پیشنهاد خوبی بود در کنارش

منم مث شما هر چند وقت سوپرایزش میکنم واسه تشکر..اما خودم یه کیک درست میکنم میزارم روی میز..یه عالمه شمع هم روشن میکنم..آهنگ هم میزارم..لامپارو هم خاموش میکنم وقتی خواست بیاد از آیفون چک میکنم خودم درو براش باز میکنم..وقتی اومد بغلش میکنم همراهیش میکنم سمت کیک و روشنایی..خیلی ذوق میکنه😆😆😆😆😆

شادی چیزی نیست؛جز داشتن سلامت تن و یک حافظه ضعیف..
منم مث شما هر چند وقت سوپرایزش میکنم واسه تشکر..اما خودم یه کیک درست میکنم میزارم روی میز..یه عالمه ...

البته کیک با بقیه چیزا..مثلا کنارش شربتی چایی چیزی هم با تزیینات میزارم ..

شادی چیزی نیست؛جز داشتن سلامت تن و یک حافظه ضعیف..
2706