1345
1363
عنوان

کمک. پایین آوردن سریع تب

195 بازدید | 28 پست

دخترم  ده ماهشه

تب داره

برای پایین آوردک تبش چقدر بعد از قطره استانمینوفن میتونم بروفن بدم ؟

نوشته های من برای بانوجان @man_ishan (کانال تلگرام)

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1379
1376
دادم اثر نکرد میخام بروفن بدم  میترسم فاصله زمانیش کم باشه

دخترم تو ده ماهگی رزوئلا گرفت .تبش قطع نمیشد.دکتد اجازه داده بود با فاصله دوساعت بعد استامینوفن بروفن بدم

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سیب،هندوانه و گل بنفشه و گل ختمی خوبه.اگر روغن بنفشه دارید روی ملاج بچه بمالید.با آب ولرم پاشویه کنید،دعای نور رو هم زیاد بخونید.

چهار ساعت بعد از استامینوفن میتونید بروفن بدید.شیاف استامینوفن بهتره.سعی کنید بروفن ندید.

انشاالله بهتر میشه.

پاسخگویی به سوالات شرعی.........بازار کربلا را ببین!خریداران میفروشند و فروشندگان می خرند....امام رضا(علیه السلام)فرمودند:مبادا اعمال نیک را به اتکای دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" رها کنید و مبادا دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" را به اتکای اعمال صالح از دست بدهید؛زیرا هیچ کدام از این دو به تنهایی پذیرفته نمی شود.
یک سوم شیاف دیکلوفناک یا آستامینوفن درجا پایین میاره

یک سوم چه ایده ایی هس.بچه ده ماهه میگن فقط قطره اونم نصف وزن وزن بچه اگه ۱۰ کیلو هس ۵ قطره

من دوستت ندارم بلکه تمام ذرات بدنم تورامیخاهد
1288

جورابشو تو آب و سرکه بخیسون و نمدار پاش کن . حواست باشه واسه پاشویه از آب ولرم استفاده کن نه سرد و همچنین آب یخ هم بهش نده بخوره یهو به بدنش شوک وارد میشه خلاصه از پاشویه غافل نشو . براش صلوات فرستادم عزیزم 

پاهاش سرده آخه

اگه خيلي خيلي بالاس طبش

فقط مجبورين لباسهاشو در بيارين و به بدنش اب خيار بماليد

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
1339