2726

دیگه خسته شدم شوهرم هر روز یه بعد از گتد کارباشو رو میکنه چیکار کنم بهترین عکس العمل چیه اشکم بند نمیاد لامصب هر کار میکنم نمیتونم قوی باشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دیشب برگشته بهم میگه خیلی روزا بهت خالی میبستم شرکتم با دوستام میرفتم خونشون واسه تریاک به نطرتون من ...

بگو به درک بکش تا کش بیای و گوشه خیابون جمعت کنن 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
اره و عاطفي

رابطه بد نیس ولی خوبم نیس الان مثلاا تو ترک منم دارم کمک میکنمش ولی بعصی حرفا رو میزنه نمیتونم کنار بیام مثلا به من میگفته 10 شبم ولی زود با دوستاش نیرفته بیرون بدون عداب وجدان دیونه میشم میشنوم 

حاضرم قسم بخورم اگه یه زن علاوه بردروغ گفتن معتادم باشه بعدم خودش بیاد با خوشحالی بگه اونموقع که فلان رفته بودم تریاک بکشم بلافاصله مرد طلاقش میده و همه هم حقو به مرده میدن ،خیلی دلم واسه زنا میسوزه😒

2706