2737
2739
عنوان

مادرشوهر بیشعورم بیمحلم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 33 پست

فقط وفقط دوری ودوستی چرا خونتون نزدیک مادرشوهره؟؟

منم فاصله خونه ام تا خونه مادرشوهر۱۰دقیقه اس خونه جاری هامم تقریبا نزدیکه جاریم که همیشه هرجا میره بچه هاشو میاره خونه من ماشالا اونا هم پررو تا یه لیوان اب دستت میگیری میگن ما هم میخوایم بزرگم هستنا.واقعا پشیمونم از این نزدیکی

خدایا طعم مادری رو به همه زنای دنیا بچشون خیلی شیرینه🤗🤗
تو اول برو شوهرتو ببوس بعد بیا اینجا😁😁😁 آخه کدوم مردی همچین حرفیو میزنه؟!!!! عشقم شوهرت پشتته چ ...

اره خداییش خییییلی منطقیه.

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا شوهرم میگه تو احترام نذار وقتی احترامتو نمیگیره.اخه چطوری اینکارو بکنم

عزیزم تو این زمونه باید جواب موشکو با موشک بدی.بخوای احترام بذاری واس کسی ک حالیش نیس بدتر میشه طرف عک میکنه اون محترمه.الکی بیجنبه هارو بزرگشون نکنیم.ووواللللا.حق با همسرته کاااملا

خدایا اگه قراره پسرم یه روز همچین حرفی بزنه زودتر از اینکه عروس بیاره بمیرم که نبینم همچین روزیو

شما اگه به عروستون‌احترام بذاری و مثل یه بانوی باشخصیت رفتار کنی پسرت این حرف و نمیزنه که هیچ حلوا حلواتم میکنه.طرف حق و باید گرفت حالا مادر میخواد باشه همسر میخواد باشه یا عابر پیاده.بی احترامی که بکنی مادرم باشی باهات برخورد میشه

2728
همین کارو میکنیم ی هفتس ندیدمشون.بخدا هرچه احترام میکنم انگار نتیجه عکس میده

واقعا از یه سنی به بعد باید دوری و دوستی پیشه کرد، آدم وقتی بزرگ میشه با مادر خودشم تو یه خونه هی درگیری و دعوا پیش میاد چه برسه به مادرشوهر

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
خدایا اگه قراره پسرم یه روز همچین حرفی بزنه زودتر از اینکه عروس بیاره بمیرم که نبینم همچین روزیو

خب اگه.مقصر باشی حتما میزنه.

خب من احترام گذاشتم بلند شدم رفتم خونش اونوقت اینجور رفتار میکنه باهام.خیلی دلم شکست

دیگه نرو خونه اش مگه ادم ببخشید دیوونست بذاره یکی با روح وروانش بازی کنه. قهر نکن باهاشون ولی ازشون فاصله بگیر شوهرتم که هواتو داره چی میخوای دیگه.

وای مادر شوهر من افتضاااحهههه خودشو میزنه ب کرد بودن همش میگه نمیشنوم شوهرم روز اول بهم گفت میشنوه گولشو نخور ایقد بدجنسه و از غرض خرف میزنه بعدشم میگه منظوری نداشتم همش عروس بزرگشو دوس داره همش میگه زنگ بزنیند بیان ولی ما ده روزم نریم خبری نمیگیره همش میگه تاهار چی خوردین میگم ماهی میگه از کجااوردین امشب شوهرم گفت دزدیدیم

😍 بالاخره منم توی 21بهمن 99بعد دوسال مادر شدم خدایاشکرت دوستان دعا کنید نی نیم سالم بیاد بغلم انشالله قسمت همه منتظرا💕
2738

عزیزدلم منم پسردارم اگه باعرضه باشیم همچین مادرشوهری نمیشیم که همچین پسری تربیت کنیم.منم مادر شوهرم زن خوبیه ولی بعضی وقتا خیلی خوبه بعضی وقتا هم حالتو میگیره بدجور ولی من همیشه باخودم میگم من میشم مادرشوهری که احترام بزاره به عروسش ونوه اش وپسرش تا هم پسرم سربلند باشم هم فوحش نخورم

خدایا طعم مادری رو به همه زنای دنیا بچشون خیلی شیرینه🤗🤗
اصلا نرو که بخوای حرف نزنی.شوهرتم‌نره که اگه بگن چرا نمیای بگه چون بی احترامی میکنید به خانومم.البته ...

نه اتفاقا ما خانوما دل نازکیم.همسر من دقققیقا حرفی ک گفتینو مو به مو انجام میده ینی تا بی احترامی میبینه کلا نمیره خونشون تا وقتی ک بفهمن و پاپیش بذارن.البته نا گفته نماند ک کسی تا نخواد عوض نمیشه.رابطه ماام خلاصه میشه تو ۳ماه یه بار

شما اگه به عروستون‌احترام بذاری و مثل یه بانوی باشخصیت رفتار کنی پسرت این حرف و نمیزنه که هیچ حلوا ح ...

من خودم قبل اینکه مادرشوهر باشم عروس هستم خیلی وقتا از مادرشوهرم رنجیدم جوابشم دادم ولی حتی یه مورد هم اجازه ندادم پسرش حتی پشت سرش به مادرش بی احترامی کنه حساب من که عروسشم بااونکه پسرشه جداست

دیگه نرو خونه اش مگه ادم ببخشید دیوونست بذاره یکی با روح وروانش بازی کنه. قهر نکن باهاشون ولی ازشون ...

عاره به شوهرمم گفتم دیگه ازم انتظار نداشته باش بدون دعوت برم خونش.شوهرم میگه هروقت میریم اونجا حالم بد میشه😂😂😂😂

فقط وفقط دوری ودوستی چرا خونتون نزدیک مادرشوهره؟؟ منم فاصله خونه ام تا خونه مادرشوهر۱۰دقیقه اس خونه ...

وای منم بالای خونه مادرشوهرم هستم منم یه سری رفتم پاببن مادرشوهر به جاری میوه داد به من نداد دلم شکست زیر نظر داره اصلا مارو میگه این خواهرت چرا نیومده اون خواهرت چرا زود بزود میاد مامانت چرا نمیاد کمکم کنید چطوری مخ شوشو رو بزنم ک از اینجا کنده بشه 

هرکه خوداند وخدای دلش که چه دردیست در کجای دلش😊
عاره به شوهرمم گفتم دیگه ازم انتظار نداشته باش بدون دعوت برم خونش.شوهرم میگه هروقت میریم اونجا حالم ...

دم شوهرت گرم مثل شوهر خواهر منه قشنگ هوا ابجیمو داره چون خودش میدونه مقصر مادر خودشه. برین زندگیتونو بکنید این ادمای مریض مخصوصا اینکارو‌میکنن ارامش از ادم بگیرن.

عزیزدلم منم پسردارم اگه باعرضه باشیم همچین مادرشوهری نمیشیم که همچین پسری تربیت کنیم.منم مادر شوهرم ...

اتفاقا من از پسرش خیلی راضیم ک منطقیه.شوهر من همیشه طرف حقو میگیره.وقتاییم ک من مقصر باشم میگه بهم

2706