1345
1341
عنوان

مادرشوهر بیشعورم بیمحلم کرد

536 بازدید | 33 پست

دوستانی ک در جریانن میدونن بعد از سه سال زندگی مشترک با مادرشوهر چند هفته ایه مستقل شدیم و رفتیم خونه خودمون ک دیوار ب دیوارشونه.امشب بعد شام برادر شوهرم زنگ زد ک ما اینجاییم شما هم بیاین دور هم باشیم.منوشوهرمم رفتیم.مادرشوهرمم همش ب جاریم چایی و میوه تعارف کرد.چند باری باهاش حرف زدم دیدم خودشو ب نشنیدن میزنه صورتشو میچرخونه اونطرف.منم خیییییییلی ناراحت شدم شوهرمم متوجه شد.اومدیم برگردیم من خداحافظی نکردم ازش.حالا شوهرم همش میگه مامانمو محل نذار چرا خودتو کوچیک میکنی باهاش صحبت میکنی.

تورو خدا دعا کنین خونمون زود تکمیل بشه.مادرشوهرمم بره ی محله دیگه😂🌹

دم شوهرت گرم برو بغلش کن بوسش کن😂😂

ریحانه هستم☺  احترام هرکسی دست خودشه دوست عزیز اگه اعصاب نداری به هر دلیلی اجازه نمیدم سر من خالی کنی مواظب رفتارت باش دوسندارم به کسی توهینی کنم اومدم نی نی سایت حالم خوب بشه نه اینکه دعوا کنم پس بیا باهم دوست باشیم با تچکر😎🙋

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

راس میگه

تو آمدی بی آنکه بدانی خدا با تو،برای من یک بغل شعرِنگفته فرستاد...حالا بنشین و تماشا کن چگونه آیه آیه کتاب رسالت تو را خواهم سرود،پیامبر از همه جا بی خبر من...♥️♥️

سعی کن خیلی دورتر از این حرفا بشین، آدم ازدواج میکنه دیگه باید مستقل باشه چه خبره این همه رفت و آمد میکنین هی شر به پا میشه

باز میشه این در... صب میشه این شب... صبر داشته باش🤲💖

ببین چقدد وضع زن بی ریخت پسرشم قبولش نداره!

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟
1274

اصلا نرو که بخوای حرف نزنی.شوهرتم‌نره که اگه بگن چرا نمیای بگه چون بی احترامی میکنید به خانومم.البته مردا بعیده بگن ولی خوب حالا پیشنهادش و بده که هردو سعی کنید نرید.خودت اصلا هیچی نگو

سعی کن خیلی دورتر از این حرفا بشین، آدم ازدواج میکنه دیگه باید مستقل باشه چه خبره این همه رفت و آمد ...

همین کارو میکنیم ی هفتس ندیدمشون.بخدا هرچه احترام میکنم انگار نتیجه عکس میده

اصلا شوهرم میگه تو احترام نذار وقتی احترامتو نمیگیره.اخه چطوری اینکارو بکنم

تو اول برو شوهرتو ببوس بعد بیا اینجا😁😁😁

آخه کدوم مردی همچین حرفیو میزنه؟!!!!

عشقم شوهرت پشتته چرا کاری میکنی که بهت بی محلی شه.تحویلش نگیر تو هم

تو آمدی بی آنکه بدانی خدا با تو،برای من یک بغل شعرِنگفته فرستاد...حالا بنشین و تماشا کن چگونه آیه آیه کتاب رسالت تو را خواهم سرود،پیامبر از همه جا بی خبر من...♥️♥️
تو که خدافظی نکردی ازش چطور خودتو کوچیک کردی

خب من احترام گذاشتم بلند شدم رفتم خونش اونوقت اینجور رفتار میکنه باهام.خیلی دلم شکست

1308

فقط وفقط دوری ودوستی چرا خونتون نزدیک مادرشوهره؟؟

منم فاصله خونه ام تا خونه مادرشوهر۱۰دقیقه اس خونه جاری هامم تقریبا نزدیکه جاریم که همیشه هرجا میره بچه هاشو میاره خونه من ماشالا اونا هم پررو تا یه لیوان اب دستت میگیری میگن ما هم میخوایم بزرگم هستنا.واقعا پشیمونم از این نزدیکی

از دوسال پیش عضوم اسممو عوض کردم😄
تو اول برو شوهرتو ببوس بعد بیا اینجا😁😁😁 آخه کدوم مردی همچین حرفیو میزنه؟!!!! عشقم شوهرت پشتته چ ...

اره خداییش خییییلی منطقیه.

اصلا شوهرم میگه تو احترام نذار وقتی احترامتو نمیگیره.اخه چطوری اینکارو بکنم

عزیزم تو این زمونه باید جواب موشکو با موشک بدی.بخوای احترام بذاری واس کسی ک حالیش نیس بدتر میشه طرف عک میکنه اون محترمه.الکی بیجنبه هارو بزرگشون نکنیم.ووواللللا.حق با همسرته کاااملا

خدایا اگه قراره پسرم یه روز همچین حرفی بزنه زودتر از اینکه عروس بیاره بمیرم که نبینم همچین روزیو

شما اگه به عروستون‌احترام بذاری و مثل یه بانوی باشخصیت رفتار کنی پسرت این حرف و نمیزنه که هیچ حلوا حلواتم میکنه.طرف حق و باید گرفت حالا مادر میخواد باشه همسر میخواد باشه یا عابر پیاده.بی احترامی که بکنی مادرم باشی باهات برخورد میشه

همین کارو میکنیم ی هفتس ندیدمشون.بخدا هرچه احترام میکنم انگار نتیجه عکس میده

واقعا از یه سنی به بعد باید دوری و دوستی پیشه کرد، آدم وقتی بزرگ میشه با مادر خودشم تو یه خونه هی درگیری و دعوا پیش میاد چه برسه به مادرشوهر

باز میشه این در... صب میشه این شب... صبر داشته باش🤲💖
1331