2737
2734
عنوان

بابام و شوهرم . 🤔🤔🤔

534 بازدید | 48 پست

ما چهارتا خواهر برادریم . من از همشون بزرگتر بودمو بابام تو۲۱ سالگی در حالیکه که هییییچی از زندگی نمیفهمیدم شوهرم داد و دیگه هم درس نخوندم بعد از لیسانس . ولی خواهر و برادرام الان نزدیک ۳۰ سالشونه و مجردن و دانشجوی دکتران و شاغلن و با پول بابام مسافرت و گردش و تفریح و خرید میکنن. بابام وضع مالیش خیلی خوبه خدا رو شکر  . شوهرمم تو شرکت خصوصی کار میکنه و حثقوقش ۲ تومنه و وسط ماه نشده تمومه . 

دیشب خونه بابام جمع بودیم . بابام عادت داره همیشه منو جلو جمع خوردم کنه چون باهم نمیسازیم اصلا . گفت تو بچه های من از همه تنبل تر و بی عرضه تر  مریم بود . یادمه اولین روز که رفت دانشگاه با خوشحالی گفت من میخام  دکترامم بگیرم ولی به زوووور پول و رشوه و دستمال زدن استاد لیسانس گرفت . بعد همه زدن زیر خنده . دوباره ادامه داد همه ی بچه هام دکترن به جز مریم . دستشون تو جیب خودشونه به جز مریم . خجالت میکشم بگم مریم دختر بزرگمه . خیللللی لجم در اومد . همه هم مدام مبخندیدن . 

یهو زد به سرم با گریه گفتم مقصر تویی چرا منو ۲۱ سالگی شوهر دادی ؟  چرا بقیه رو ندادی ؟  منم اگه شوهر نکرده بودم الان دکترا داشتم شاغل بودم دستم تو جیب خودم بود نه اینکه بشینم ظرف بشور ناهار درست کنم و دو دوتا چهارتا کنم از چیم بزنم اخر ماه کم نیاریم .  بابامم گفت اره گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بو میده .  و مامانم واسطه شد دیکه بحثو ادامه ندادیم . 

شب شوهرم اومد . بابامم لج کرده بود هی از شوهرم تعریف میکرد میگفت مریم باید تو رو بپرسته اینقد خوبی . مریم خاک زیر پات باید باشه . مریم باید دست و پای  مادرتو ببوسه که همچین پسری تربیت کرده . مریم باید خدمت تو و مادرتو بکنه ... خیلللی لجم در اومده . 

نمیدونم چیکارش کنم ... باردارم استراحت مطلق . مامانم نمیتونه خونم بیاد مجبورم برم خونه ی مامانم اینا چون حالم بعضی وقتا واقعا بد میشه . بابامم میره رو مخم با حرفاش. همیشه این  حرفا رو میزنه و منو جلو خانوادم و شوهرم له میکنه . بهشم میگم میگه حقته تو . نمیدونم چیکار کنم . شما باشین چی به باباتون میگین ؟  چیکار میکنید اصلا ؟  هووووف

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

عزیزم ناراحت شدم برات 😔😔😔 

من بودم ارتباطم رو  خیلی کم میکردم موقعهایی میرفتم که بابام نباشه باهاشم زیاد حرف نمیزدم که کار به اینجا بکشه

شوهرت چیکار میکنه این چیزارو میبینه ؟؟؟؟

قطع رابطه

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
2706