2737
2734

میگن دسته جمعی دعا زود مستجاب میشه. 

الهی به حق آبروی زهرا خدا حاجت دلتون رو به همین زودی بده..

من از خدا چیزی نمیخوام فقط میخوام آرامش به زنگیم بیاد.

خدایا خودت حاجت هممون رو امشب بده.

هر چه میخواهی ببر.اما مرا از یاد نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ایشالا‌منم‌دعا‌کنید‌پدرو‌مادر‌و‌بردارو‌دخترمم‌دعا‌کنید‌منم‌شما‌و‌خانوادتون‌رو‌دعا‌میکنم

برای‌سلامتی‌وطول‌عمر‌پدر‌،مادر‌، برادرو دوتا  دخترای نازم وهمسرمیه‌صلوات‌میفرستی. اگه فرستادی  لایک کن تامنم براحاجت دلت صلوات بفرستم

من پول میخوام اه خیلی بی پولیم خسته شدیم دیگه از این وضع کاش خدا به ماهم از اون تیکه کاغذا بده زیادم نمیخوام کافیه یه تکونی بده بهمون ما دیگه مشکلی نداریم اونوقت😕

خوااااااااااهش میکنم برای من دعا کنید ، یه صلوات برام بفرستید درست روز عید قربان موعد پریودمه دعا کنید نشم جواب بی بی مثبت بشه ، خیلی دل شکسته ام خیلی هرچی دعا میکنم انگار خدا صدامو نمیشنوه 😔😫😫😫

2738

بچه ها بیاین هر کیرو دارید دعا میکنی.یا بگین بهش یا لایکش کنید.من همتون رو دارم دعا میونم.چون میدونم این موج دعا باعث میشه شما منم دعا کنید انشالله منم اروم شه دلم

هر چه میخواهی ببر.اما مرا از یاد نه
میدونم خیلیامون الان تو این وقت داریم به ناراحتی که داریم فک میکنیم.ولی یادتون نره خدا خیلی مهربونه. ...

به خدا همین الان تقویم دستم بود همش دارم این تقویم لامصب رو زیرو رو میکنم ببینم کی وقتمه کی پری میشم ، چند وقته اقدام کردم ، دارم روزایی که نذر کرده بودمو نگاه میکردم که نشد حاجت بگیرمو نی نی دار بشم ، خسته ام خسته 😫😫😫

2706