2733
2734
عنوان

چرا هرچی سنگه مال پای منه

95 بازدید | 9 پست

دکمه های کولر گازیم کنده شده برا روشن خاموشش فقط باید از پریز بکشی بیرون دوباره بزنی تلوزینمو بچم کوبید زمین تصویرش خراب شده هودم سوخت محافظ یخچالم سوخت سنگ و چدن گازمم خراب شده پر لک و چربی من چقد بدبختم همه هم از بعد عید تاحالا

شب تاریک و ره باریک و ما مست، قدح از دست ما افتاد و نشکست/نگهدارنده اش نیکو نگه داشت، وگرنه صد قدح نفتاده بشکست...

مارو نمیگی؟ هرروز وسایلمان خرابه؟ 

خداروشکر به جون نزنه اللهی مال برمیگرده

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

ماهم هفته پیش تصادف کردیم دو روز میش کولر سوخت امروز هم یه کارتون بستنی از شوهرم دزدیدن  دیروز هم موهای خودم با دکلره پودر شد ریخت علنا الان یه کچل محسوب میشم امروز بعد از ظهرم ۵۰۰ تومن ماشین خرج وا کرد الکی الکی من ک بدبخترم🙁🙁🙁😥😥

ماهم هفته پیش تصادف کردیم دو روز میش کولر سوخت امروز هم یه کارتون بستنی از شوهرم دزدیدن  دیروز ...

یادم‌رفت بگم ماشینم کوبیدم تو دیوار ۱تومن خرجش شد

شب تاریک و ره باریک و ما مست، قدح از دست ما افتاد و نشکست/نگهدارنده اش نیکو نگه داشت، وگرنه صد قدح نفتاده بشکست...